משתמש:עמוס חדד

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תיבות משתמש
2019-nCoV-CDC-23312.png משתמש זה בבידוד!
עקב התפרצות נגיף הקורונה, ומייחל בכל יום לישועת ה' שתגיע כהרף עין.
NCI butter.jpg מכלולאי זה אוהב מחמאות
מאמין במחמאות
משתדל לתת מחמאות
כתב ערך על מחמאות
בקיצור חמאה!
Meirhanessshul.jpg מכלולאי זה הוא תושב עיר הקודש טבריה

עמוס חדד הוא אברך כולל, מרצה, עורך תורני, מגיה ומכלולאי.

אני בן 30, ומתגורר בטבריה (וזה לא סיפור של חיים ולדר)...

קצת על עצמי

‏אני כבר הרבה זמן במכלול, נהייתי בדוק עריכות, עורך אספקלריה ומנטר ואפילו מפעיל מערכת זמני, ועדיין מרגיש בתחילת הדרך, אני מנסה להכיר את המכלול ולסייע ככל יכולתי.

אני מרגיש בדף המשתמש שלי די בבית, ולכן אני מרשה לעצמי לנהוג בו כבארגז חול.

Netfree logo.svg משתמש זה משתמש בסינון נטפרי


מדין והייתם נקיים, הריני להודיע שאני משתמש באינטרנט חסום ע"י נטפרי, אשר לעניות דעתי היא חסימה ללא עוררין, ומספר אחת כיום.


אם עדיין מעניין אתכם מה שאני כותב, אז אני מסוג האנשים האלה שמעירים לך כאשר אתה מתבלבל במספרי זכר ונקבה ['שתי שאלות לא שני' וכדו']. ושאר הערות טורדניות בדקדוק.

ועכשיו אני בטוח שלא תרצו להמשיך לקרוא, אבל אני מקווה לעשות עם זה משהו טוב, ולהועיל למכלול בתיקון השגיאות הקטנות הללו שכולם מתעלמים מהן.

איך הגעתי למכלול?

אז ככה זה התחיל, אני [הייתי] מעריץ גדול של וויקיפדיה, ובכל פעם שהתעוררה אצלי שאלה לגבי מילה או דבר כלשהוא הייתי פותח את 'ויקי'.

כלקוח של נטפרי, הייתי צריך לשחרר את החסימה שלהם לוויקיפדיה, ועדיין הייתה מופיעה בכל פעם אזהרה מטעמם בשם על תוכן מסולף ולא ראוי, תוך הפנייה למאמר בנושא בהידברות.

לאחרונה (תמוז-אב ה'תשע"ח), חשנו בצפון הארץ את רעידות האדמה הידועות (יולי 2018), והקראתי לנוות ביתי את הערך רעידת אדמה בוויקיפדיה.

תוך כדי קריאת הדברים, ראיתי שם דברי כפירה של ממש. פניתי מיד לנטפרי, והם הפנו אותי כמובן למכלול, אך לצערי גם שם הופיעו אותם משפטי כפירה.

מיד שינסתי כגבר חלציי וערכתי את הערך הנ"ל. גיליתי שזה מסובך, אבל נסבל.

התחלתי לתקן עוד קצת פה ושם, קיבלתי תודות משמחות לב מיוסף שרגא ומוטיאל, קיבלתי תמיכה ועידוד עצומים מר' שרגא המכלולאי הנפלא.

וכל השאר היסטוריה.

בתחילה לא האמנתי שיבוא יום ואני אתעסק עם קוד מקור, והיום אני עושה גם את זה, עם המון תמיכה מכלל החברים ובראשם רבי יוסף קמינר הי"ו ואשר על ידו רבי שרגא ורבי מוטיאל. אני מתקדם לאט, אבל נראה לי איכותי, תגידו אתם...

קישורים חיצוניים


זהו הניק שלי בפורום אוצר החכמה. זה לא שאני כל כך מתהדר במה שאני כותב שם, פשוט, אני כל כך נהנה להיות חבר לתלמידי חכמים ששם, ומתהדר בכך.

ואני משתדל להביא משם תועלת למכלול, מכמות הידע התורנית העצומה שקיימת שם.

ואם תשאל אותי על הסתירה, איך אני לקוח של נטפרי ובכל זאת משתמש בפורום אוצר החכמה, אני אשלח אותך לעיין בדף השיחה שלי, כאן בסמוך.

האמת שאני משתמש גם בפורום לתורה שהוא הרבה יותר נקי, אבל הרבה פחות כמותית. וזהו הניק שלי שם.

קיבלתי גם תפקיד נוסף, מנהל גלובאלי בפורום נדברו. וזהו הניק שלי שם, אז תנו כבוד!!! אבל האמת שאני לא כל כך פעיל שם, יש כאן כל כך הרבה עבודה, שלמי יש זמן לפורומים נוספים?!

ערכים שכתבתי

תיבות משתמש
Pacman.png משתמש זה תומך בגישת לא אוכל לא שותה.
Association of Inclusionist Wikipedians (logo).svg מכלולאי זה דוגל בפילוסופיית ההכללה
רבנים

רבי כליפה אלמליחרבי בוגיד חנינא סעדוןהרב ברוך רוזנבלוםרבי יהודה הכהן סקלירבי מנחם הארוךרבי יצחק רייטבורדרבי יצחק משה מוזסרבי אפרים בן רבי שמשוןרבי אלעזר מרדכי קעניגרבי גד אייזנררבי מאיר בנימין מנחם דאנוןרבי עזרא טווילרבי יוסף רוזובסקירבי אליהו חמדרבי חומאני עלושהרב ברוך שרגאהרב אליהו אלחררהרב נתן קופשיץטיוטה:הרב משה צבי בוחבוטרבי ליפא שכטרהרב יהודה יוספיהרב יגאל כהןאמי ורדינאהחסארבי חיים יצחק אהרן רפפורטרבי שמואל זלמן וינברגראחי (אמורא)הרב יוסף הררי רפול

ספרים וסופרים

וזאת הברכה (ספר)קובץ הערותאילת השחר (ספר)ברכת מרדכיבאר בשדהא אידישע קאפחנוך ריגל

ארגונים

שלהבת אשחזקונדברויזכרם

השואה

שלום נגררודולף פיירלסימי זיכרון לשואהלסלו אנדרהמנפרד פון קילינגרפלדפינג

היסטוריה

גזירת הרועים

ערכים תורניים

בפני נכתב ובפני נחתםחלומות יוסףכתונת פסים (יוסף)אחומנשה ואפריםבעל צפוןאדם זאברמב"ן סוף פרשת באהאכלת עופות בשבת שירהעשרה בטלניםשפתיים יישק משיב דברים נכוחיםשטיחת עשבים בשבועותגאגיאיןאגרות שניותגאטס נאמןצורבא מרבנן

שונות

אליהו זגדוןדוד דרליאילםמחמאהאילן (חונך)טיוטה:חיזקי טורנהיים

מוזיקה

בערי ווברנפתלי קמפהטיוטה:יענקל'ה הכונס

אמנות

בת שבע ראב"דאהרן זאב ברנשטיין

נ.ב. הואיל ואני סובל מבעיה קשה של היפראקטיביות, אני קופץ מערך אחד למשנהו, ורוב הערכים שלי אינם גמורים עד הסוף. עמכם הסליחה.

משפחתו