שיחת טיוטה:בית הכנסת בלוי 8

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות

בעלי זכות הצבעה מקראה: {{בעד}} היינו בעד הישארות הערך ו{{נגד}} היינו נגד השארות הערך--יאיר (שיחה) ז' בתשרי ה'תש"ף 13:44, 6 באוקטובר 2019 (IDT)

הוצאה למרחב הערכים

חברים יקרים, מכלולאים פעילים מדוע הערך לא יוצא למרחב הערכים התוכן ממש בסדר וכל עוד לא תתקבל החלטה בנושא כתיבת ערכים על בתי כנסיות אין הצדקה שהערך לא יצא למרחב הערכים. איציק ברגמן (שיחה | תרומות) לא חתמ/ה

צר לי, אך התוכן לא אינצקלופדי. בכלל דומני כי לפי הכללים, מהיות והיה דיון מחיקה ולא הובעה סיבה מנומקת להשארת הערך דינו להימחק ע"י מפעילי מערכת‏,לא?...קריצה יושב פלשת (שיחה) 10:06, 1 בדצמבר 2019 (IST)
לדעתי התוכן צריך להשתלב בתוך הערך הרב מנחם ארלנגר לאחר עריכה לשונית. שחרחר (שיחה) 10:21, 1 בדצמבר 2019 (IST)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── שחרחר, איציק, יוש"פ, ביצעתי את המכלולזציה והעריכה המקובלים. אלא שבניכוי כל התיאורים הנרגשים על הרוממות הנפלאה ששוררת שם, ותיאור זמני התפילות בשבת קודש לפי שעון חורף, קריצה, לא נשאר כמעט כלום... Face-smile.svg. מה כעת? לשלב את זה כמו שהוא בתור פסקה? לנסות לייצר מזה קצרמר? (כרגע זה מקסימום "אולטרא-אולטרא-קצרמר"... בברכה, שלמה (שיחה) 15:46, 22 במאי 2020 (IDT)

תודה שלמה. לדעתי יש למזג בתוך הערך הרב מנחם ארלנגר כפי הצעת ידידנו השחרחר. יוש"פ (שיחה) 20:49, 26 במאי 2020 (IDT)