שיחת משתמש:אומר מעט

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


Movicon-regards.gif
שלום אומר מעט, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים, מומלץ מאד לקרוא את עשרת הטיפים להשתלבות בקהילת המכלול.

להרחבה באפשרותך לגשת:

כדאי מאד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


מוסיף והולך (שיחה) 21:28, 1 במאי 2017 (IDT)

תמונות נשים

נאמר לי שאין תמונות נשים, אך אם הלל אינם קיימים, הכיצד יזהה ציבור הקוראים את הדמויות על מעשיהם הוא קורא?! שיחת_משתמש:עורך_המכלול

זו המדיניות. אומר מעטשיחה • כ"ז בשבט ה'תשע"ח • 10:10, 12 בפברואר 2018 (IST)

ערי אירופה

שלום רב עושה הרבה. התרומה שלך להבט היהודי של ערי אירופה (בערכים אוסיאקוב, אוטבוצק‏, אודז'יבול‏) חשובה מאין כמוה. היא מוסיפה עוד נדבך להפיכתנו מ'האינצלקפדיה החופשית' (כמוטו של ויקיפדיה) ל'האינצלקפדיה היהודית' (כמוטו של המכלול). Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח!.--יוסף (שיחה) 15:30, 3 במאי 2017 (IDT)

שמח לעזור.
אם תייבא דפים על עוד עיירות פולין אולי אוסיף מעט.
כתבתם שאישיות שיש עליו ערך באנציקלופדיה ראוי לכתוב עליו גם כאן. האם תוכל לתת דוגמאות של אנציקלופדיות נחשבים. האם חכמי ישראל של הלחמי בכלל.
אומר מעט (שיחה) 22:37, 3 במאי 2017 (IDT)
אומר מעט תודה רבה על ההרחבה שלך. מעלת התורה (שיחה) 15:08, 4 במאי 2017 (IDT)
מעלת התורה, מה דעתך על שיתוף פעולה בינך ובין אומר מעט בעניין שהזכיר בראש דבריו. אומר מעט יפנה אליך לדף שיחתך לבקש את ייבוא ערכים מסוימים, תערוך אותם קלות בהתאם לנדרש, והוא ייטול על עצמו את הרחבתם. מקובל עליך? אני מקווה שבהמשך יהיה דף מסודר בו יוכלו משתמשים לבקש את ייבוא הערכים שאותם הם מעוניינים להרחיב, אך בשלב זה, נראה לי שתוכל להועיל רבות בכך. תודה מראש. מוסיף והולך (שיחה) 12:49, 5 במאי 2017 (IDT)
אומר מעט, אם לא תתייג את יוסף (באופן זה: {{א|יוסף}}), לא בטוח שהוא ישים לב לתגובתך. כעת הוא תויג. מוסיף והולך (שיחה) 12:50, 5 במאי 2017 (IDT)

סף רגישות גבוה

סיווג זה יצרתי בהשראת סף הרגישות הגבוה שלך לטיהור המכלול מכל דבר שאינו הולם, תודה וחג שמח --יוסף (שיחה) 12:12, 30 במאי 2017 (IDT)

תודה ובקשה

אחר התודה העמוקה על עריכותיך המהותיות והשקולות, בבחינת אין מזרזין אלא למזורזין, רציתי להעיר את תשומת לבך על עריכתי זו:

  1. הסמכתי את המשפט לשקודמו, כדי לשמור על רצף. שורה חדשה כדאי ליצור רק כאשר עוברים מעניין לעניין אחר, או כאשר התארך העניין האחד ויש מקום לפצל אותו. זה לא נעים לעין כשיש עשרה משפטים שכל אחד מהם בן חצי שורה.
  2. "מטעם האמור" הוא ניסוח תורני גבוה, אך מעט קשה להבנה. רצוי לפרט מהו הטעם הזה. דבר זה צריך לבוא בחשבון בפרט אם ייכנס עוד משפט אחר בתווך, וממילא יעקור את המשמעות. בעריכתי הצמדתי את המשפטים, כך שיובן כי "לפיכך יש המשתדלים... וכן יש שכתבו...".
  3. את שמות הספרים שמציינים בהערה, כדאי להדגיש (על ידי שלושה גרשיים: '''מודגש''' = מודגש). זה גם מקל את הקריאה.
  4. כאשר מצטטים ספר, כדאי מאוד לבדוק במקור עצמו, או להסתפק במקור בו ראית את הדברים (במקרה שלנו: כף החיים בשם קמח סֹלת). סיבת הדבר היא משום שלפעמים הדברים אינם מדויקים משום מה, והקורא מקבל מראה־מקום מוטעה. בעניין שלנו זה באמת היה כך; בספר קמח סֹלת (רבי יהודה עלי, דינים השייכים קודם יציאתו לדרך, אות ב', סלוניקי תקנ"ח, דף נ"ז, טור ד') לא כתב אלא "אחז"ל לעולם יבא אדם בכי טוב ויכנס בכי טוב חוץ מהפירוש שפירשו שיצא מביתו בזריחת השמש ויכנס למלון קודם שקיעת החמה, פירש בספר דרך החיים דר"ל ביום שנאמר בו כי טוב ולא ביום שני שלא נאמר בו כי טוב..."
  5. כדאי להמעיט כמה שיותר בראשי תיבות. פתיחת ראשי תיבות מקֵלה על הקריאה ושווה את "בזבוז" המקום. לא זה מה שיכביד על השרת שלנו. במקרה שלנו: במקום "או"ח" - עדיף "אורח חיים". למרות שזה די פשוט לכל בר בי רב דחד יומא. רק מילים שגם נקראות כקיצור של ראשי התיבות (כמו "רמב"ם"), נכתבות בקיצור.
  6. מלבד מה שמציינים מראה מקום לפי סידורו של המחבר (סימן, סעיף, פרק וכד'), כדאי לציין גם מספר עמוד. זה גם חוסך זמן לקורא המעיין, וגם לפעמים מונע בזבוז זמן על חיפוש בשל טעות בציטוט המראה־מקום. במקרה שלנו, לא היה מדובר על ס"ק ל"ה בכף החיים, אלא על ס"ק ל'. אם הקורא היה רואה שמדובר בדף מ"ט טור ג', הוא היה יכול להסיק מיד שמדובר בטעות במראה מקום, ולנסות לאתר איפה זה בטור ג', וגם לתקן את המראה־מקום שבערך...
  7. כדאי גם לציין את מחבר הספר. פעמים רבות זה עוזר להבין את הרקע (סדר השנים ועוד).
  8. חוץ מכל זה, רק תודה ענקית על עזרתך הרבה במקומות כל כך דקים!

אם יש נקודות שאתה לא מסכים אתי, או רוצה לדון אודותיהן, אשמח בברכה. מוסיף והולך (שיחה) 22:06, 31 במאי 2017 (IDT)

יישר כח על ההערות. לא הבנתי למה המראה מקום מוטעה. אומר מעט (שיחה) 22:27, 31 במאי 2017 (IDT)
כתבתי כי הס"ק בכף החיים הוא ל' ולא ל"ה. מוסיף והולך (שיחה) 22:46, 31 במאי 2017 (IDT)
שאלתי בקשר למספר 4. אומר מעט (שיחה) 22:48, 31 במאי 2017 (IDT)
כי שם הוא אומר שיש לצאת בכל יום (שנאמר בו "כי טוב") מלבד יום שני שבו לא נאמר "כי טוב". הוא לא מביא עדיפות על יום שלישי. מוסיף והולך (שיחה) 23:36, 31 במאי 2017 (IDT)
הבנתי. לא שמתי לב. אומר מעט (שיחה) 23:43, 31 במאי 2017 (IDT)
יישר כח על כל התיקונים, ועל הסבלנות למשתמש חדש, בתקוה שבמשך הזמן יהי' לך פחות עבודה. אומר מעט (שיחה) 22:00, 1 ביוני 2017 (IDT)

מחיקת ערך

שלום אומר מעט, האם נעשתה בכוונה מחיקת מספר ערכים על ידך היום? מוסיף והולך (שיחה) 21:53, 4 ביוני 2017 (IDT)

אכן. אומר מעט (שיחה) 22:01, 4 ביוני 2017 (IDT)
והטעם? מוסיף והולך (שיחה) 22:20, 4 ביוני 2017 (IDT)
כל א' והטעם שלו. א' הי' לניסוי בעלמא. אחרים דרשו יותר מדי זמן לטיפול אם מפני שהיו מלא טעויות כמספר שורות הערך, או שנדרש איחוד דפים וכהנה דברים שעדיין לא למדתי. לכן עשיתי כעצת יוסף ומחקתי. אומר מעט (שיחה) 22:26, 4 ביוני 2017 (IDT)
אפשר להציב תבנית {{בעבודה}} בראש הערך. מחיקת ערכים מקומה במקרים קיצוניים יותר. בכל מקרה, היה ראוי לתת פירוט על כל ערך מדוע נמחק (כדי שיבוא בחשבון עם יצירת הערך להבא). מוסיף והולך (שיחה) 22:47, 4 ביוני 2017 (IDT)

מתקפת איכות

שלום אומר מעט ועושה הרבה, כפי שראית, ביממה האחרונה הצטרפו כמה וכמה אנשים למכלול - זה קרה כי הרב אליהו סולובייצ'יק פרסם לאלף אנשי הקשר שלו על פתיחת מתקפת איכות בארכיאולוגיה במכלול (לקראת כינוס "מתחת לפני השטח" שיתקיים בקרוב אי"ה), התחלתי ליצור ולטפל בזה, כפי שבודאי ראית, אשמח מאד אם תוכל להשתתף ב"מתקפה" ול"ירות" עם כל ה"תותחים", תודה רבה. מעלת התורה (שיחה) 10:04, 16 ביוני 2017 (IDT)

ייבוא ערכים

שלום אומר מעט היקר, שמתי לב שייבאת כעת כמות של ערכים בערכי יהדות, אך עושה רושם שלא ערכת אותם מיד לאחר הייבוא, ומדובר בערכים בהחלט לא פשוטים מבחינה השקפתית. אחד מהם, שרק נגעתי בו הוא הלכה למשה מסיני, אבל נפש החיים דורש קצת, וכך גם אחרים. מה קרה? דוד (שיחה) 23:08, 29 ביוני 2017 (IDT)

רובם ככולם לא צריכים עריכה כלל. תוך כדי שמתי לב שיש כאלו שכן צריכים ואני מטפל בהם כעת. אומר מעט (שיחה) 23:12, 29 ביוני 2017 (IDT)
אכן ברובם גם אם צריך זה הגהות קטנות (כלומר הגהה ולא עריכה), אבל עדיף לא להשאיר. אבל היו כמה ממש בעיתיים כמו אלו שהדגמתי. אם אתה עובר עליהם ומטפל בהם אני יכול להיות רגוע, רציתי רק לדעת שאני לא צריך להוסיף אותם לרשימת המטלות שלי. דוד (שיחה) 23:17, 29 ביוני 2017 (IDT)
הייתי מעדיף שלפחות תשים עין עליהם במהירות כיון שיש לך הרבה נסיון בזה ואולי תשים לב לבעיות שאני לא מכיר. אומר מעט (שיחה) 23:20, 29 ביוני 2017 (IDT)
אני מרפרף, ואציין פה את הבעיתיים שדורשים תשומת לב ועריכה של ממש: עקדת יצחק (תמונות ודעות חיצוניות), נפש החיים (דברים עדינים שצריכים בדיקה, ומעט ניסוחים חרדיים), הלכה למשה מסיני (נושא שצריך להכיר, תוכל לראות מה שסימנתי ושיניתי שם). כתר - דחוף הסרת תמונות, מדרש רבה - בדיקה בציציות התיאור ההיסטורי שלהם. לא מעט עבודה, ייבוא בערכים יהודיים דורש הרבה תשומת לב, לא סתם עברתי לייבא כמויות של ערכי מתמטיקה קריצה. דוד (שיחה) 23:59, 29 ביוני 2017 (IDT)
אם כן כנראה לא אמשיך בעבודה הזאת. גם כי אין לי אפשרות לראות תמונות כלל. הערך על מרא דאתרא עדיין לא שייך כלל לאתר חרדי. אומר מעט (שיחה) 00:03, 30 ביוני 2017 (IDT)
יוסף עובד במרץ על המרא דאתרא והוא מתחיל לקבל צורה. בקשר לשאר אז תמחוק או תוודא שמישהו לוקח אחריות עליהם (שאל את מוסיף). את כתר אני אטפל כי זה בעיקר תמונות. אך גרועות מאוד ובאמת אם אין לך אפשרות לראות תמונות זה בעיה רצינית. אין לי מושג מה הסינון שלך, אך סביר שאפשר לבקש שיפתחו לגמרי את המכלול - כאתר חרדי קפדני. דוד (שיחה) 00:12, 30 ביוני 2017 (IDT)
הרעיון הוא שייבוא ערך הוא אחריות גדולה, משום שאם הוא לא טופל וגם נשמט איכשהו מהניטור האיכותי של מוסיף - זה כמעט לא יוכל לתקון ומשתיל במכלול תוכן גרוע ובכך פוגע ביכולת "לסמוך" עליו. דוד (שיחה) 00:15, 30 ביוני 2017 (IDT)
אומר מעט ודוד תיקנתי קצת יותר את הערך מורא דאתרא. אם אתם חשובים שהוא עדיין לא תקין אתם מוזמנים למחוק אותו או להעגבירו לדף הטיוטיה, אגב מעלת התורה עורך מצויון למרות שתמונות רבות חסומות לו, הוא מנחש לפי הכיתוב וכשיש לו ספק הוא שואל אחרים יוסף (שיחה)
כן, ראיתי, לדעתי הוא במצב הראוי להשאירו. בכל מקרה ודאי לא למחוק אלא מקסימום טיוטה. בקשר למעלת - נפלא, לא יודע איך. אבל פשלות כמו שהיו בכתר אסור שיקרו. דוד (שיחה) 00:22, 30 ביוני 2017 (IDT)
האם יש סיבה לא לזרוק את כל החצי השני ישר לפך? אומר מעט (שיחה) 00:30, 30 ביוני 2017 (IDT)
למה? הוא אמיתי, למרות שהוא דל"י. אלא מאי? המקור והסגנון ממש לא נוח לנו ומיותר לנו. אז בבקשה - ברגע שתהיה חלופה נוכל לזרוק. בינתיים אפשר להשאיר. החלק על המשפט הישראלי ראוי לקצת יותר פקפוק. דוד (שיחה) 00:38, 30 ביוני 2017 (IDT)

ערכי איכות

רציתי לבטא את הערכתי על השקעתך היסודית לשדרוג איכותם של ערכים, כמו האחרון על ר' נחום טרייביש ואחרים דהיו ושיבואו בעז"ה. כה לחי! דוד (שיחה) 20:51, 20 ביולי 2017 (IDT)

מצטרף. בהערכה רבה. מוסיף והולך (שיחה) 22:34, 20 ביולי 2017 (IDT)

שיחת אירועי הלוח היומי

שלום אומר מעט היקר. אחר התודה על תשומת לבך לאחרונה לשיפור השורות היומיות של אירועי הלוח - תחום שהנו די מוזנח, רציתי להעיר את תשומת לבך כי דף השיחה של המיזם מיועדם לדיונים כלליים אודות המיזם, ואילו הערות הקשורות לאירועים ספציפיים של ימים ספציפיים יש להעיר בדף השיחה המיוחד של התבנית המיוחדת המכילה את אירועי אותו יום. בדף הראשי של המיזם ניתן למצוא את כל התבניות של החודש הנוכחי (כולל קישור לדף השיחה שלהן) ואפשרויות ניווט עבור כל שאר התבניות. בברכה, דוד (שיחה) 00:45, 23 ביולי 2017 (IDT)

אומר מעט, אני מסתכל ברשימת ההיסטוריה, ואני פשוט בהלם, כל הכבוד!--מאירי (שיחה) 16:53, 3 באוגוסט 2017 (IDT)

מאירי - מסכים! יש ממה להיות בהלם. והכמות אצלו אף פעם לא על חשבון האיכות. דוד (שיחה) 23:03, 3 באוגוסט 2017 (IDT)

תקציר ביצירת דפי הפנייה

שלום ר' אומר מעט, נראה לי שביצירת דפי הפנייה אין צורך לכתוב בתקציר, כי התקציר האוטומטי עושה את זה יותר טוב. איש גלילי (שיחה) 22:56, 3 באוגוסט 2017 (IDT)

יישר כח ר' גלילי, לא ידעתי מזה, יחסוך לי זמן. אומר מעט (שיחה) 23:12, 3 באוגוסט 2017 (IDT)

כוכב המייבא

External links barnstar.svg כוכב המייבאים
על ייבוא הערכים האינטנסיבי. המשך כך! Face-smile.svg בהערכה,
- על ייבוא כמות מדהימה של ערכים בשלושת הימים האחרונים, תוך הקפדה על איכות בעריכה ובהתאמה החרדית. כה לחי! דוד (שיחה) 08:29, 4 באוגוסט 2017 (IDT)
אני לקוח נטפרי, וכמו שאר התמונות בהמכלול, אינני יכול לראות את הכוכב. מקוה שזה נראה יפה... אומר מעט (שיחה) 10:08, 4 באוגוסט 2017 (IDT)
Face-smile.svg דוד (שיחה) 13:53, 4 באוגוסט 2017 (IDT)
כאמור. אומר מעט (שיחה) 14:44, 4 באוגוסט 2017 (IDT)
זה היה חיוך. :-). מקוה שנטפרי יסודר בקרוב. דוד (שיחה) 16:42, 4 באוגוסט 2017 (IDT)

אומר מעט

אומר מעט היקר - מוקדש לך! אין כמוב מבטא זאת.

משל למה הדבר דומה? לאדם שהיה מהלך בדרך ופגע בו זאב וניצל ממנו, והיה מספר והולך מעשה זאב
פגע בו ארי וניצל ממנו, והיה מספר והולך מעשה ארי
פגע בו נחש וניצל ממנו שכח מעשה שניהם, והיה מספר והולך מעשה נחש
אף כך ישראל, צרות אחרונות משכחות את הראשונות.

תלמוד בבלי, מסכת ברכות, דף יג עמוד א, בהסבר מדוע יציאת מצרים והשעבוד לשאר המלכויות צפויים להיות טפלים ביחס למלחמת גוג ומגוג

. דוד (שיחה) 12:56, 22 באוגוסט 2017 (IDT)

חגיגות חצי יובל, בזכותך!!!

המכלול חוגג חצי יובל ערכים!

המכלול 25 מעובד.png

שלום לך עושה הרבה! ברגעים האחרונים הובלת אותנו ל25,000 ערכים. כראוי לכמתאים אנציקלופדיה יהודית "המכלול" צעד זה נעשה על ידך עם הערך "ה' מלך גאות לבש". תודה על פעולתך הרבה למען המכלול!!!. בידידות --יוסף (שיחה) 17:33, 1 בספטמבר 2017 (IDT)

הכל בזכותך!
הי' נראה לי שהערך המשלים הוא: מטרה (תכלית). אומר מעט (שיחה) 20:48, 2 בספטמבר 2017 (IDT)
אכן, בהחלט סיבה למסיבה. איזה ערך משלים שיהיה, ברור שלזכותך נזקפת הפעילות הרבה שעד אותו הערך, כנדבך לקראת המטרה של "ה' מלך גאות לבש". נוצר תאנה יאכל פריה. מוסיף והולך (שיחה) 09:23, 3 בספטמבר 2017 (IDT)
גם אני מצטרף לברכות, כה לחי! מקווה שאלמד ממך... איש גלילי (שיחה) 14:09, 3 בספטמבר 2017 (IDT)

בעיה קטנה

מכתב גם את מוסיף והולך או את כל מי שיוכל לטפל. ישנה בעיה במהירות ריענון הדפים. העברתי ערך ואחר כך הלכתי לתקן את ה"דפים המקושרים לכאן", אבל אחרי שתיקנתי כמה ערכים והלכתי "לרפרש" את הדף ההוא כדי לראות מה נשאר לי, והנה הרשימה נשארה כמות שהיא. אני חושב שזה בר פתרון, ובמקומות אחרים זה מסודר. ביקורת (שיחה) 22:08, 6 בדצמבר 2017 (IST)

כנראה צריך לדבר עם דוד. אומר מעטשיחה • י"ט בכסלו ה'תשע"ח • 22:23, 6 בדצמבר 2017 (IST)
ביקורת זו בעיה ישנה ומרגיזה נורא, היא גרועה יותר כי אותה תופעה בקטגוריות - הם לא מתעדכנות. הנקודה שזה מחכה למעבר לשרתים חדשים כדי להיפתר, וזה נסחב כבר כמה שבועות. נתנו לזה היום עוד דחיפה. תודה על הסבלנות. דוד (שיחה) 01:16, 7 בדצמבר 2017 (IST)

ברוכים הבאים אוטומטי

כדאי לשים לב למי שמים את התבנית {{ס:בה}}. תראה למשל שיחת פורטל:ערכים מומלצים. מי שכתב שם לא זקוק לתבנית ואדרבה הוא יטען כנגד עוד ייבוא מויקיפדיה.--יהודהשיחה • ל' בכסלו ה'תשע"ח • 14:59, 18 בדצמבר 2017 (IST)

שים נא לב, שאומר מעט שם את התבנית זמן ניכר לפני כתיבתו בשיחה האמורה. ומלבד זאת, לדעתי, תרבות נתינת ברוכים הבאים לכל אחד (כן, אפילו לגברת יריב) רק מטיבה אתנו. איש גלילישיחה • ל' בכסלו ה'תשע"ח • 15:04, 18 בדצמבר 2017 (IST)
התכוונתי שעדיף לא בתבנית. זה עלול להרגיז. אפשר לכתוב ברוך הבא בלי תבנית.--יהודהשיחה • ל' בכסלו ה'תשע"ח • 15:39, 18 בדצמבר 2017 (IST)
כעת חשבתי שאולי פשוט יותר כן להשתמש בתבנית, אבל מי שנראה שהיגיע מויקיפדיה להוסיף לו בנוסח זה "נראה שאתה לא זקוק לזה, לא כן?". עם חיוך או קריצה.--יהודהשיחה • א' בטבת ה'תשע"ח • 10:29, 19 בדצמבר 2017 (IST)
החלטה כזו כדאי שיהיה על דעת רבים. אומר מעטשיחה • א' בטבת ה'תשע"ח • 10:45, 19 בדצמבר 2017 (IST)

בעלי ידע

Wikipedia Library owl.svg

שלום אומר מעט!

לפי ההתרשמות מעריכותיך, נראה שיש לך ידע מקיף בתולדות עם ישראל. היענותך לתרומה מהידע שלך בענף עשויה להעלות את הרמה בתחום זה.

אופן נאות לתרומת הידע יכול להתבצע בהצטרפות לפרויקט בעלי ידע. ההצטרפות מתבצעת על ידי שיבוץ שמך בדף תבנית:בעלי ידע/תולדות עם ישראל ובכך לקבל התראה בכל פעם שמישהו מתייג את בעלי הידע שבתולדות עם ישראל. אם יש עוד תחומים שנראה לך שתוכל לתרום בהם, אתה מוזמן כמובן לשבץ את שמך גם בהם. תוכל לראות כאן את רשימת התחומים המלאה, או - לפי חלוקת נושאים ובצירוף שמות בעלי הידע הקיימים כבר - כאן.

אודות המיזם בקצרה: שאלות רבות בדפי השיחה של מרחב הערכים או בשאל את המומחה וכדומה נותרות לעתים ללא מענה מצד הידע היסודי יותר שהן דורשות. כמו כן הרבה דיונים מתנהלים בלא שמעורבים בהם אלו מבין המשתמשים שמבינים יותר בעניין. בעת העלאת השאלה והתנהלות הדיון, ואף בכלל, לא תמיד יודעים וזוכרים מי יכול לעזור בזה. לפעמים בכלל אין דיון. יש איזו עריכה שחשודה בהשחתה ואין מי שיכול לאשר או לפסול אותה. צריך שיתמזל כדי שבדיוק יעבור במקום מישהו שמבין בזה באמת כדי לספק מענה הולם. פרויקט זה קורא לכל מי שיש לו ידע ועניין בתחום מסוים מעבר לידע הכללי והממוצע שיש לשאר המשתתפים כאן, שיבוא ויתייג את שמו, ואז יוכל לסייע במקרים הנ"ל ועוד. התיוג מאפשר מענה גם לאחר זמן ללא שהמתייג והמתויג מכירים ויודעים זה על זה.
פרטים נוספים ניתן למצוא בדף המיזם.

נשמח מאד בהצטרפותך.

בברכה, דוד (שיחה) 00:21, 22 בדצמבר 2017 (IST)

כיום

תודה רבה על התוספת הנפלאה בערך סטמפורד.
הערה קטנה - לא כדאי להשתמש בניסוח "ראש הישיבה כיום הוא ...", שכן יתכן שהערך לא יעודכן עוד במשך זמן רב ואולי אף פעם. כדאי יותר לכתוב "בשנת ה'דגב"א מונה הרב _____ לראשות הישיבה...".
בברכה, עידו (שיחה) 00:45, 26 בינואר 2018 (IST)

בתכנית. אומר מעטשיחה • י' בשבט ה'תשע"ח • 00:48, 26 בינואר 2018 (IST)

כדאי לוודא אחרי עריכה

נשכח } אחד ....
ואם כבר הגעתי לכאן אז שכויייח גדול על הכל!
בברכה, עידו (שיחה) 17:18, 13 בפברואר 2018 (IST)

מבין אבל

שלו' לרב הצדיק האומר מעט.

בקשר לתוספת בדף שיחתך, דע שאותי זה מעניין בהחלט.

אני מבין מעט, אבל עכ"פ מבין ללבך. בכל זאת הייתי שמח אם היית מוצא זמן ולו מועט לנטר פעילות שלי ולתת ביקורת בונה. או לפחות להעביר מבט מדי פעם כדי לסייע לי להבין את המידע המוסכם והלך הרוח שכנראה הייתה פה טרם בואי.
כמובן שאבין בהחלט אם תמצא לנכון לא להיענות. בכל מקרה ודאי בהיעדרותך מהמכלול, לימוד התורה שלך, יגן עלינו פה. עידו (שיחה) 15:28, 25 בפברואר 2018 (IST)

חצי מיליון יהודים צריכים אותך!

באנר קמפיין 3.png
לצפייה בסרטון 'דף של ספינה' - לחץ כאן