המכלול:לוח מודעות

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

Thumbtack.png

לוח מודעות כללי
לוח המודעות משמש להפניית העורכים לדיונים בדפי שיחה שלא זכו לתשומת לב מספקת.
  • הערות ושאלות לגבי ערכים ספציפיים, יש לשאול בדף השיחה המתאים.
  • אם ברצונכם לערוך דיון בנושא מדיניות, או שיש לכם שאלה או הערה כללית, פנו לאולם הדיונים.
  • אם אתם מעוניינים לספר חדשות שיכולות לעניין את כולם, ולא קשורות להפניית תשומת הלב לדיון מסויים, פנו לחדשות.
  • אם אתם זקוקים לעזרה טכנית, או שנתקלתם בבעיה כלשהי, פנו לדלפק הייעוץ.
  • לשאלות בנושאים שונים שלא מצאתם להן תשובה בהמכלול, נסו בדף שאל את המומחה.
  • אם אתם נזקקים לעזרה בזיהוי דמויות, בניינים, בעלי חיים וצמחים בתמונות, פנו למסדר זיהוי.
  • אם אתם חשים צורך עז לשתף את חבריכם בתחושותיכם, אנא עשו זאת בשיח עורכים.
  • לוח המודעות איננו מקום לקיום דיונים. יש לכתוב הפניה ניטרלית לדיון. רצוי לקשר לדיון במקום המתאים.
הוספת הודעה חדשה
סוג ההודעה: הודעה כלליתמשימה
נושאים:
שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לקיים דיונים בדף זה.


קריאה של חיבה לציבור העורכים

כתבתי בדף של אולם הדיונים הודעה משמעותית העשויה לתרום ליסודותיו של המכלול, ואבקש מאוד מידידי העורכים לקוראה בתשומת לב. לפיכך אני מתייג פה את יוסף, מעלת התורה, מוסיף והולך, אומר מעט, משתמש:איש גלילי, מכון חכמת התורה, ישראל. ובנוסף את העורכים הרשומת ברשימת המשתמשים הפעילים, אותם עוד לא זכיתי להכיר: Sara, בן אריה, ויקי, יענקי, שם טוב. בכל הכבוד וההערכה, דוד (שיחה) 14:19, 12 במאי 2017 (IDT)

פגש / הכיר

לתשומת לבכם, דיון כאן. מוסיף והולך (שיחה) 20:27, 14 במאי 2017 (IDT)

הודעה חשובה - הכנות לארגון תקופת ההרצה של המכלול

יוסף, מעלת התורה, מוסיף והולך, אומר מעט, איש גלילי - לתשומת ליבכם - בתיאום עם מכון חכמת התורה - בקשה חשובה בדף זה. אנא התייחסותכם. דוד (שיחה) 18:27, 28 במאי 2017 (IDT)

פנייה להשתתפות בצוות מכלול

שלום רב לאחר שהגיע אלי שמעכם, נכנסתי למכלול קצת נהניתי וקצת הלכתי לאיבוד. שמי א. צבי שפאלטר, אדריכל (מוסמך הטכניון) במקצועי, ובעל ידע בין-דיסציפלינרי רחב. אני מוסמך הרבנות בנושא הכשרת מקוואות ובנייתם. אני משתתף לאחרונה בפירוש התנ"ך ההולך ומופיע של הרב עדין אבן ישראל (שטיינזלץ) ואני אחראי על ערכי "העולם" המופיעים בפירוש העוסקים בעולם החי, הצומח,המדע והתרבות השייכים לפירוש, בספרי אמ"ת והמגילות, כולל ניסוח ועריכה לשונית. ספר תהלים כבר יצא לאור וניתן לבחון את עבודתי. אף שאני שקוע בעבודה אני מעריך שאוכל להשתתף ולהביא ערך מוסף לעבודת הקמת האתר ופיתוחו.אשמח להיות אם תיצרו קשר. בברכה א. צבי שפאלטר טל'0545701882 E- mail: spalter.mikvehs@gmail.com

תודה צבי. ניכר כי ודאי יהיה למכלול תועלת מרובה מרוחב אפיקיך. אשמח להמשיך בדף שיחתך. מוסיף והולך (שיחה) 00:50, 20 ביוני 2017 (IDT)

תמונות העמוד הראשי

ההנני מפנה את תשמות לביכם לבקשה שלי שלא זכתה לתשומת לב כאן. בבקשה, מוסיף והולך, מעלת התורה, איש גלילי, יוסף ושאר מתנדבים. דוד (שיחה) 17:35, 27 ביוני 2017 (IDT)

אתר הויקי השני בגודלו בישראל

אתמול היה ים של פעילות במכלול, ונדמה לי שבתוכו נבלעה ההודעה שכתבתי באולם הדיונים. אני מסב שוב את תשומת לב יוסף, מוסיף והולך, מעלת התורה, איש גלילי, אומר מעט, יהודה שמחה ולדמן להודעה החדשה בתחתית דף אולם הדיונים. Davidnead (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום

סקריפטים חדשים

בזכות אור הסקריפטים החלו לעבוד באתר, והגאדג'טים התחילו לעבוד בצורה סדירה. כמו כן, כמה סקריפטים שכתב יובאו לכאן. כגון, סקריפט להתראה מוקדמת על התנגשות עריכה (+התראה על שינוי ערך בעת הקריאה) שנמצא בהעדפות => גאדג'טים תחת כותרת עריכה. גאדג'ט ליצירה מהירה של הפניות מדף הערך (קישור בתפריט הצד תחת כותרת כלים), עבורו יש להעתיק לדף הJS האישי (משתמש:פלוני אלמוני/common.js) את השורה importScript('משתמש:מלא כל הארץ/Redirect.js'); (ניתן גם להפנות לפסקה מסוימת). בברכה, מלא כל הארץ (שיחה) 16:18, 12 בספטמבר 2017 (IDT)

הפניות

בשפה פשוטה יותר, ואחר ההודיה העמוקה לאור ולמלא; אם ייבאתי או יצרתי את הערך הגאון מווילנה, ואני מבין שצריך הפניות גם מהשמות הגאון מווילנא, הגר"א מווילנא, הגר"א מווילנה ועוד, במקום ליצור את כל דפים אלו מחדש ולצקת לתוך כל אחר מהם את ההפניה (בקוד #הפניה [[הגאון מווילנה]]), אני יכול לעמוד בתוך הדף של הגאון מווילנה ולבנות רשימת ערכים שכולם יפנו לערך בו אני עומד. קצר ומהיר.
לשם כך יש להיכנס אל דף ה-JS האישי שלכם (לחצו כאן), ולהעתיק לשם את הקוד דלהלן:

//Creator 1Or, for fast creating of redirects mw.loader.using( [ 'mediawiki.util', 'mediawiki.api', "mediawiki.user", "jquery.ui.dialog" ] ).then( function() { if (mw.config.get("wgNamespaceNumber") === 0) { $(mw.util.addPortletLink('p-tb', '#', "צור הפניה")).click(function() {

var dialog = $("
").html($("<input class='inputR'><input class='inputR'><input class='inputR'>")).dialog({title: "איפה ליצור את ההפניה?"});

dialog.before($("<button>").append("עוד הפניה").click(function(){ dialog.append($("
"), $("<input class='inputR'>")); })); $(dialog).keypress(function(key){if (key.key == "Enter") dialog.append($("
"), $("<input class='inputR'>"));}); var Api = new mw.Api(); dialog.before($("<button>").append("בצע").click(function(){ for (var num in $(".inputR")) { var redirect = "#הפניה " + mw.config.get('wgPageName').replace(/_/g, " ") + ""; var pageName = $(".inputR")[num].value; if (pageName && pageName.match(/#/)) { redirect = redirect.replace(/\]\]/, pageName.match(/(#.+)/)[1] + "]]"); pageName = pageName.replace(/#.+/, ""); } if (pageName) { Api.post({ action : 'edit', title : pageName, text: redirect, createonly: true, token : mw.user.tokens.get('editToken') }).done( function(data) { if (data && data.edit && data.edit.result == "Success") mw.notify('הפניה בשם "' + data.edit.title + '" נוצרה בהצלחה.'); }).fail(function(error) { mw.notify('ההפניה לא נוצרה: ' + error, { type:'error', title: "שגיאה"}); }); } } dialog.dialog("close"); })); }); } });

לאחר השמירה, תוכלו לראות כי בסרגל הכלים הימני נוספה לכם שורה "צור הפניה" תחת "כלים". מומלץ. מוסיף והולך (שיחה) 18:48, 13 בספטמבר 2017 (IDT)
מוסיף והולך - הייתה כנרא אי הבנה. די להוסיף לדף את השורה
importScript('משתמש:מלא כל הארץ/Redirect.js');
דוד (שיחה) 15:42, 14 בספטמבר 2017 (IDT)
אוקיי. תודה על התיקון. שיניתי אצלי. מוסיף והולך (שיחה) 21:25, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── משום מה זה הפסיק לעבוד אצלי, מישהו יודע מה הסיבה? איש גלילישיחה • ג' בחשוון ה'תשע"ח • 16:03, 23 באוקטובר 2017 (IDT)

מוזר לגמרי. אתה בטוח? נסה אולי
importScript('משתמש:Davidnead/Redirect.js');
למרות שלא צריך להיות הבדל. בכל אופן אצלי זה עובד. דוד (שיחה) 16:28, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
לא עזר. זה פשוט נעלם מסרגל הכלים. איש גלילישיחה • ג' בחשוון ה'תשע"ח • 17:25, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
ההעלמות מסרגל הכלים, היא תופעה בעייתית אך מוכרת לי מהשימוש בפדיה, נסה לרענן רענון עמוק, ואולי יופיע מחדש. הקישור מופיע רק במרחב הערכים. בברכה, מכה"כשיחה • ג' בחשוון ה'תשע"ח • 17:31, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
ריענון עמוק בגוגל-כרום: Alt+Shift+R דוד (שיחה) 17:33, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
גם זה לא עזר. התייאשתי. איש גלילישיחה • ד' בחשוון ה'תשע"ח • 18:06, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
דוד, עד כמה שידוע לי מדובר בקונטרול+שיפט. איש גלילי, אם לא מופיע אף פעם כשאור ישוב נשאל אותו, מדובר בסקריפט שהוא כתב. בברכה, מכה"כשיחה • ה' בחשוון ה'תשע"ח • 20:45, 24 באוקטובר 2017 (IDT)
תודה לכל מי שניסה לעזור, גיליתי שהבעיה נמצאת ברזולוציית המסך, משום מה סרגל הכלים לא נגלל כשאני גולל את הדף, פשוט הקטנתי את המרחק מתצוגה בדפדפן ומצאתי את הקישור (אתם יכולים לראות כבר מה עוללתי מהרגע שמצאתי את הפתרון...) איש גלילישיחה • ו' בחשוון ה'תשע"ח • 01:10, 26 באוקטובר 2017 (IDT)
איש גלילי היקר מפז, אם רצונך שזה השתנה, תבטל בהעדפות>גאדג'טים "קיבוע התפריט העליון, כך שיוצג כל הזמן ללא תלות בגלילת הדף" או "קיבוע התפריט העליון, כך שיוצג כל הזמן ללא תלות בגלילת הדף". ברוך שובך לפעילות נמרצת, בידידות רבה יוסף (שיחה) 03:55, 26 באוקטובר 2017 (IDT)
יישר כח, ישתבח שמו לעד. איש גלילישיחה • ו' בחשוון ה'תשע"ח • 13:38, 26 באוקטובר 2017 (IDT)

העברת דיונים

- הועבר לדף המכלול:חדשות#העברת דיונים

תבניות מהדורות

- הועבר לדף המכלול:חדשות# תבניות מהדורות

חתימה עם תאריך עברי

ראיתי שכעת כמה עברו לזה כדי לעשות כך ראו עזרה:חתימה#חתימה עם תאריך עברי יהודהשיחה • י"ג בתשרי ה'תשע"ח • 18:13, 2 באוקטובר 2017 (IDT)

חדשות

שימו לב שבעצם רוב הדברים שנמצאים כאן מתאימים להמכלול:חדשות העברתי רק כמה דברים כדוגמא ייתכן שעוד צריך לעבוד על זה יהודהשיחה • י"ג בתשרי ה'תשע"ח • 18:15, 2 באוקטובר 2017 (IDT)

שדרוג {{מהדורות/שורה}} והכנסה לשימוש של העדפות > אספקלריה

תשומת לב המכלולאים לכאן.

יוסף, מוסיף והולך, יהודה שמחה ולדמן, יהודה 1, צב"י, ישי, ישראל, אלי, איש גלילי, אומר מעט, מלא כל הארץ - סליחה ממי ששכחתי. דוד (שיחה) 10:33, 3 באוקטובר 2017 (IDT)

בקשת עזרה

ראו המכלול:שאל את המומחה/חול#זמרים וילדי מקהלה יהודיים יהודהשיחה • כ"ח בתשרי ה'תשע"ח • 09:58, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

תבנית חדשה

תבנית שניתן לשים בדף שיחה של מי שהניח תבנית בצורה לא נכונה. ראו {{שגיאה בתבנית}} יכול להועיל בעיקר למנטרים מוסיף והולך מי עוד? יהודהשיחה • ט' בחשוון ה'תשע"ח • 09:37, 29 באוקטובר 2017 (IST)

אלפבית קירילי

יהודה שמחה ולדמן, מלא כל הארץ, Davidnead, אולי יש עוד. אני רוצה לייבא את כל הערכים של האלפבית הזה מויקיפדיה. שימו לב שחסרים שם אותיות, ניתן ליצור את הערכים מחדש במכלול. אני לא בקי בזה לכן אני מבקש את עזרתכם. בויקיפדיה האנגלית נמצאים כל האותיות (שקיימות היום) אבל אני לא מבין אנגלית.יהודהשיחה • י' בחשוון ה'תשע"ח • 19:03, 29 באוקטובר 2017 (IST)

בהצלחה. יש המון אותיות אלפביתים שחסרים בוויקיפדיה העברית, ניסיתי לקדם בעבר את העניין שם. עוד לא מצאתי פנאי מספק לכתוב את כולם. בברכה, מכה"כשיחה • י"א בחשוון ה'תשע"ח • 18:51, 30 באוקטובר 2017 (IST)

תפריט ניווט