קו
|
מפעילה
|
מסלול
|
הערות נוספות
|
32
|
דן
|
מסוף אלוף שדה - הירדן - מרום נווה - הרוא"ה - מחנה מקלף - קניון איילון - תל אביב-יפו, רמת החייל - עתידים
|
♿
|
41
|
קריית אונו, מסוף קריית אונו - רמת גן, מסוף תל השומר - בית חולים תל השומר - מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - תל אביב-יפו, דרך בר לב - שכונת הארגזים - דרך קיבוץ גלויות - יפו העתיקה - עג'מי - תל כביר - חולון, רכבת וולפסון - בית חולים וולפסון - משרד הרישוי
|
♿
|
43
|
מסוף תל השומר - מסוף אלוף שדה - אלוף שדה - גבעתיים, דרך השלום - תל אביב-יפו, דרך משה דיין - שכונת הארגזים - חולון, רכבת צומת חולון - שדרות קוגל - נאות רחל - בת ים, רכבת יוספטל - רמת יוסף - בלפור - הקוממיות - מרכז הספורט
|
♿
|
55
|
קווים
|
קריית אונו, מסוף קריית אונו - קיראון - גני תקווה - מרכז מסחרי - נוף סביון - הנשיא - רמת גן, מסוף אלוף שדה - גבעתיים, כורזין - ויצמן - כצלנסון - תל אביב-יפו, מסוף 2000 - בית חולים איכילוב - עיריית תל אביב - אבן גבירול - רידינג
|
♿
|
56
|
יהוד, דרך העצמאות - רמז - סביון - קריית אונו, קיראון - מחלף אונו - רמת גן, אוניברסיטת בר-אילן - מסוף אלוף שדה - אלוף שדה - גבעתיים, דרך השלום - תל אביב-יפו, רכבת השלום - הקריה - כיכר רבין - אבן גבירול - רידינג
|
♿
|
62
|
דן
|
מסוף אלוף שדה - גבעתיים, דרך בן-גוריון - כיכר נח - כצלנסון - תל אביב-יפו, נחלת יצחק - רכבת השלום - הקריה - דיזנגוף סנטר - הירקון - רידינג
|
♿
|
63
|
מסוף אלוף שדה - הרוא"ה - קריית בורוכוב - גבעתיים, כיכר נח - כצנלסון - גבעת רמבם - תל אביב-יפו, נחלת יצחק - דרך בגין - בית מעריב - הבימה - כרמלית
|
♿
|
64
|
אפיקים
|
תל אביב-יפו, תחנה מרכזית חדשה - שדרות רוטשילד - רכבת השלום - גבעתיים, דרך השלום - רמת גן, מסוף אלוף שדה - אוניברסיטת בר-אילן - פתח תקווה, כפר גנים ג - עין גנים - הדר גנים-עמישב
|
♿
|
65
|
דן
|
מסוף תל השומר - בית חולים תל השומר - מסוף אלוף שדה - אלוף שדה - הירדן - מרום נווה - הרוא"ה - הלל - כיכר רמבם - ארלוזורוב - צומת עלית - בורסה - תל אביב-יפו, מסוף 2000
|
♿
|
104
|
מסוף תל השומר - בית חולים תל השומר - דרך שיבא - מסוף אלוף שדה - אלוף שדה - תל אביב-יפו, הטייסים - משה דיין - יצחק שדה - יגאל אלון - רכבת ההגנה - תחנה מרכזית חדשה - לוינסקי - אלנבי - הירקון - כרמלית
|
♿
|
159
|
אגד
|
פתח תקווה, מסוף משה ארנס - תחנה מרכזית פ"ת - ז'בוטינסקי - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - מחלף גנות - צומת בית דגן - מחנה צריפין
|
♿
|
164
|
פתח תקווה, רכבת קריית אריה - בית חולים בלינסון - דרך ז'בוטינסקי - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - מחלף גנות - צומת בית דגן - ראשון לציון, מכון וולקני - אזור תעשייה ישן - הרצל - רכבת ראשונים - נס ציונה, ויצמן - תחנה מרכזית - רחובות, מכון ויצמן - תחנה מרכזית רחובות - מרכז מסחרי אמריקן סיטי
|
♿
|
166
|
מסוף תל השומר - מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - מחלף גנות - צומת בית דגן - ראשון לציון, מכון וולקני - אזור תעשייה ישן - הרצל - רכבת ראשונים - נס ציונה - רחובות, מכון ויצמן - מנוחה ונחלה - זכריה מדאר - היובל - מילצן - טשרניחובסקי - תחנה מרכזית רחובות
|
♿
|
167
|
רעננה, מסוף צומת רעננה - מחלף מורשה - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - מחלף גנות - צומת בית דגן - מחנה צריפין - צומת ניר צבי
|
|
168
|
קווים
|
קריית אונו, מסוף קריית אונו - קיראון - קריית אונו הוותיקה - רמת גן, אוניברסיטת בר-אילן - מסוף אלוף שדה - אלוף שדה - גבעתיים, דרך השלום - תל אביב-יפו, לה גוורדיה-יד אליהו - המסגר - יהודה הלוי - מגדל שלום - כרמלית
|
♿
|
190
|
סופרבוס
|
בני ברק, רבי עקיבא - חזון אי"ש - עזרא - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - מחלף שורש - קריית יערים
|
|
200
|
קווים
|
בני ברק, רבי עקיבא - חזון אי"ש - עזרא - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - צומת מתקן אדם - צומת שילת - מודיעין עילית
|
|
201
|
פתח תקווה, בית חולים בלינסון - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - אור יהודה - צומת הטייסים - צומת אל על - צומת מתקן אדם - מודיעין
|
|
202
|
פתח תקווה, בית חולים בלינסון - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - צומת מתקן אדם - מודיעין
|
|
210
|
בני ברק, רבי עקיבא - חזון אי"ש - נחמיה - עזרא - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - צומת מתקן אדם - צומת שילת - מודיעין עילית
|
|
220
|
קניון איילון - בני ברק, פרדס כץ - סוקולוב - חזון אי"ש - נחמיה - עזרא - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - צומת מתקן אדם - צומת שילת - מודיעין עילית
|
|
244
|
אגד
|
קניון איילון - בני ברק, דרך ז'בוטינסקי - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - אור יהודה - יהוד - צומת אל על - לוד, תחנה מרכזית - כיכר הבנים - עיריית לוד - רכבת לוד - רמלה, הרצל - קריית האמנים
|
|
256
|
קווים
|
גני תקווה - מחלף אונו - רמת גן, אוניברסיטת בר-אילן - מסוף אלוף שדה - אלוף שדה - תל אביב-יפו, יצחק שדה - בית מעריב - דרך בגין - מסוף 2000
|
♿
|
264
|
אגד
|
תל אביב-יפו, עתידים - א.ת רמת החייל -קניון איילון - בני ברק, פרדס כץ - כביש גהה - רמת גן, מסוף אלוף שדה - ראשון לציון, רמת אליהו - נאות שקמה - קריית חתני פרס נובל - תחנה מרכזית ראשון לציון
|
♿
|
315
|
אפיקים
|
מסוף תל השומר - אוניברסיטת בר-אילן - מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - ראשון לציון, תחנה מרכזית חדשה - יבנה, תחנה מרכזית - אשדוד, תחנה מרכזית
|
|
319
|
אגד
|
קניון איילון - בני ברק, רבי עקיבא - חזון אי"ש - עזרא - קריית ויז'ניץ - קהילות יעקב - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - נס ציונה - רחובות
|
|
364
|
אפיקים
|
תל אביב-יפו, מסוף 2000 – רכבת השלום – גבעתיים, דרך השלום – רמת גן, אלוף שדה – מסוף אלוף שדה – אוניברסיטת בר-אילן – פתח תקווה, כפר גנים – עין גנים – צומת גנים – אזור תעשייה סגולה
|
|
400
|
קניון איילון - בני ברק, דרך ז'בוטינסקי - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - מחלף חמד - מחלף הראל - ירושלים
|
|
427
|
קניון איילון - דרך בן-גוריון - מחנה מקלף - רמת יצחק - מרום נווה - הירדן - מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - מחלף שורש - מחלף חמד - מחלף הראל - ירושלים
|
|
472
|
תל אביב-יפו, תחנה מרכזית חדשה - המסגר - דרך בגין - רכבת השלום - גבעתיים, דרך השלום - רמת גן, אלוף שדה - מסוף אלוף שדה - אוניברסיטת בר-אילן - צומת נחשונים - ראש העין, שבזי - צהל - בית עלמין - גבעת הסלעים - גבעת טל - נווה אפק - פסגות אפק
|
|
473
|
תל אביב-יפו, תחנה מרכזית חדשה - המסגר - דרך בגין - רכבת השלום - גבעתיים, דרך השלום - רמת גן, אלוף שדה - מסוף אלוף שדה - אוניברסיטת בר-אילן - צומת נחשונים - ראש העין, אביב - גבעת הסלעים - גבעת טל - נווה אפק - פסגות אפק
|
|
556
|
קווים
|
יהוד, מסוף יהוד - דרך העצמאות - רמז - סביון - קריית אונו, קיראון - דרך לוי אשכול - מחלף אונו - רמת גן, אוניברסיטת בר-אילן - מסוף אלוף שדה - אלוף שדה - גבעתיים, דרך השלום - תל אביב-יפו, נחלת יצחק - רכבת השלום - דרך בגין - המסגר - אלנבי - בן יהודה - הירקון - רידינג
|
♿🌙
|
599
|
אפיקים
|
תל אביב-יפו, רידינג - בן יהודה - שוק הכרמל - רכבת השלום - גבעתיים, דרך השלום - רמת גן, אלוף שדה - מסוף אלוף שדה - אוניברסיטת בר-אילן - פתח תקווה, כפר גנים ג - בית ספר מרחביה - צומת סירקין - הדר גנים-עמישב
|
♿🌙
|
669
|
מטרופולין
|
רעננה, מסוף צומת רעננה - מחלף מורשה - מחלף גהה - מחלף גבעת שמואל - רמת גן, מסוף אלוף שדה - מחלף מסובים - צומת להבים - באר שבע
|
|