שיחת משתמש:א.ב. קיסר

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

על הלוח הזה

לא ניתן לעריכה

דבריך בדף המשתמש

3
סיכום מאת שרגא

הובהר

שרגא (שיחהתרומות)

ציטטת "או סתם דברים בטלים שאין בהם תועלת" עם שימו לב.... אז אעדכן אותך שהיות ונטפרי (ובעז"ה בעתיד כל חברות הסינון) מפנה מויקיפדיה למכלול, ישנה עוד מטרה שכל ערך יהיה קיים במכלול כמובן לפי מדיניות הסינון אבל גם דברים שלא ממש עומדים ברומו של עולם כדאי שיהיו במכלול כי עדיף שיקראו את זה עם ישראל במכלול כשהוא נקי יותר מאשר בויקיפדיה החילונית, ומשום מה נראה לי כדאי להדגיש שמשפט זה שייך למהדורה קמא של המכלול המונצחת בעזרתך, בברכה.

א.ב. קיסר (שיחהתרומות)
בבקשה (שיחהתרומות)

ואני לא הבנתי, האם המטרה של המכלול הוא להיות אנציקלופדיה תלמודית אינטרנטית? או שכל מה שאדם יכול לחפש הוא ימצא במקום חרדי בלי דעות כוזבות. לא הבנתי כלל את הטענה שזה צריך להיות עדיפות "אחרונה שבאחרונה" ומה בעדיפות ראשונה. אלא אם כן הכוונה לדברים בטלים שחרדי לא אמור להתעניין בהם כלל. הרעיונות שהובאו בדף בשם מוסיף והולך וצב"י גם הם לא מובנים לענ"ד, כי אם רוצים קודם לאסוף את מה שקיים בתורה ואז להוסיף על זה, אז יש כבר את אוצר החכמה, או את היברו בוקס החינמי, ויש גם את ויקיטקסט. ולכתוב "בשפה שלנו" זה תמיד יהיה חידוש.

עמוס חדד (שיחהתרומות)
א.ב. קיסר (שיחהתרומות)
פלמוני (שיחהתרומות)

כל הכבוד על הערך היפה והמושקע!

שרגא (שיחהתרומות)

מה שנכון נכון, כל הכבוד!

א.ב. קיסר (שיחהתרומות)
דרוך (שיחהתרומות)

א.ב. קיסר, ג"א מצטרף להנ"ל, עבודה מדהימה,

בכ"ר, דרוך.

נ.ב. יש לי כמה הערות/הארות בענין ערך בריאת העולם, אבל אין בי את הכוחות והפנאי לכתוב ברמת עבודתך המושקעת, ואין דבר שמעצבן את הכתובים/עורכים יותר ממישהו ש"מתקן" ו"מוסיף" בלי רמת ההשקעה וכמות התרומה של קודמו. הנכון?

בקצרה אומר, שראוי להדגיש שרב הנסתר על הנגלה, ואיננו יודעים לאשורם את מעמקי הכתובים בפרשת בריאת העולם, כידוע מקדמונינו שפרשה זו סתומה היא.

כמו כן יש להוסיף את המובא ברש"י ומקורו בחז"ל, שכל מעשי בראשית נבראו ביום הראשון, ובמשך השבוע סידרם הקב"ה כל דבר על מקומו. <וכידוע מאמרם של בעלי המוסר, שמכאן אנו למדים, שדבר המונח בעירבוביא אינו בגדר "קיים" כלל, ולכן זה נחשב שנבראו בהמשך השבוע ולא ברגע בריאתם האמיתי ביום הראשון. ונתנו משל לדבר, קבלן הבונה בנין והביא את כל חומרי הבניה, האבנים, הברזלים, העצים, וכו', והניחם באתר הבניה. הכל נמצא אבל אין כאן שום בנין עד שיסד כל דבר במקומו...>

בתודה, הנ"ל

נ.ב. 2: יישר כח על ציטוט ההגיגים ששירבטתי בדף המשתמש, ואי"ה בבוא השעה הנכונה אשיב לכם כגמולכם הטוב.

א.ב. קיסר (שיחהתרומות)

אני אישית חושב שהערך חסר מאוד ברובו, ואני אישית עובד כרגע בעיקר על היום הראשון, כך שגם לדבריך - הנך יכול לערוך בשאר הימים; ומלבד זאת - אשמח מאוד שתוסיף כמה שיותר פרטים גם במה שאני עובד עליו, והדבר לא יעצבן אותי, אל דאגה... אני מצידי אשתדל לשפר ככל יכולתי.

בברכה ותודה, א.ב. קיסרשיחהנקודות למחשבה • כ"ג בשבט ה'תשע"ט • 18:44, 28 בינואר 2019 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית

1
שרגא (שיחהתרומות)
שלום א.ב. קיסר,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "המכלול:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך במכלול – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בעזרת השם, בעתיד יוענק לבעלי ההרשאה את היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", בברכה.

חסיד חב"ד (שיחהתרומות)
א.ב. קיסר (שיחהתרומות)

תבנית המחלוקת בציבור הליטאי

3
יהודה 2 (שיחהתרומות)
א.ב. קיסר (שיחהתרומות)
יהודה 2 (שיחהתרומות)

למעשה הוא עשה בויקיפדיה, על מלחמת שלושים השנה, אני החלפתי למחלוקת בן רס"ג לבן מאיר.

מוטיאל (שיחהתרומות)
שלום א.ב. קיסר, וברוך בואך למכלול!
אנו מזמינים אותך ליטול חלק במבצע מכלול העולם החרדי- כתיבת אלפי ערכים חדשים על כל הציבור החרדי.

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך לגשת:

כדאי מאוד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


שרגא (שיחהתרומות)

ברוך שובך כ-א.ב. קיסר, הרבה הצלחה

א.ב. קיסר (שיחהתרומות)

ייש"כ. אשתדל להיות בעז"ה פעיל יותר לפחות בשבוע הקרוב.

שרגא (שיחהתרומות)

עד שבאת אתה הולך... כמה עצוב !

אין נושאים ישנים יותר