המכלול:תרומה למכלול

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

18 ש"ח
Btn donateCC LG.gif

36 ש"ח
Btn donateCC LG.gif

50 ש"ח
Btn donateCC LG.gif

100 ש"ח
Btn donateCC LG.gif

200 ש"ח
Btn donateCC LG.gif

סכום אחר
Btn donateCC LG.gif

המכלול הוא פרויקט שיתופי חדשני הפועל על בסיס התנדבותי וללא כוונת רווח, כדי לספק חינם את כל הידע האנושי, התורני והכללי, באופן המתאים לציבור שומר התורה והמצוות.

המכלול מספק אלטרנטיבה איכותית לאתרי מידע אחרים החושפים את קוראיהם לתכנים פסולים, יחד עם הקפדה על רמת התוכן האנציקלופדי והעיצוב החזותי.

המכלול משמש מקום למידה מעולה, בו ניתן לחלוק את הידע שלנו עם כולם, והוא שואף להוות בית ועד לחכמים, בו יהיה מרוכז כל המידע שבספרות התורנית בבהירות, בקלות ובנוחות.

המערך האדיר אותו מוביל המכלול בלתי נמנע מהוצאות מקיפות: במשאבים טכנולוגיים, כמו שרתים, פיתוח ותחזוקה, במשאבי אנוש הכוללים אנשי מקצוע, כמו יועצים ארגוניים, יועצים אסטרטגיים, אנשי תוכנה, מעצבים, עורכים ספרותיים ותורנים ועוד. המכלול שואף למינימום הוצאות, והוצאותיו אכן פחותות בהרבה מאתרים מקבילים אליו, אך כדי לבנות פלטפורמה איכותית הוא נעזר במארג המקצועי הנדרש.

די היה בכך שכל קורא המשתמש במכלול יתרום ₪50 באופן חד פעמי לשנה בשביל שהמכלול יממש את חזונו הרחוק, אך לא כולם יכולים או זוכרים לתרום.

נשמח אם תרים את תרומתך למיזם החשוב בסך של ₪18, ₪36, ₪50 או ₪100, או כל סכום אחר שיש ביכולתך לתרום למכלול כדי שיוכל להמשיך את פעולתו ביתר שאת. אנחנו זקוקים לך ומצפים לשותפותך!

על פי הוראת הרבנים, ניתן לתרום מכספי מעשר.

המכלול אולם דיונים.jpg

בתודה ובברכה,
הרב יוסף קמינר
מנכ"ל המכון לאוריינות וידע כהלכה