שיחת משתמש:יהודה2

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

על הלוח הזה

לא ניתן לעריכה

שחרחר (שיחהתרומות)

יהודה2, אני פשוט לא מבין אותך ואת חברך, מה אתם רוצים מאריה יונה. גם אם אתה צודק לגבי ההשקפה החרדית בענין חיבת הארץ וכו' זה לא רלוונטי לגבי השאלה האם הדבר ראוי להיכתב במכלול או לא. הרי לא כל הערכים במכלול עוסקים בענייני השקפה חרדית. האם אין ערך על בנימין נתניהו, בן גוריון ואליעזר בן יהודה? אם לדעתך יש הסתייגות למשל מהעלון נחלת ה' וכדומה, תוסיף את זה בתוך הערכים הרלוונטיים, מה שיהפוך אותם ליותר מעניינים. בהצלחה.

יהודה2 (שיחהתרומות)

שחרחר אני סך הכל המשכתי מאותה נקודה שהדיון אחז בה. אני לא רוצה ממנו כלום, חוץ ממה שאני מתנגד לשימוש במכלול ככלי לפרסום דברים בין אם יש להם התנגדות ובין אם לא, אלא אם כן זה בגבול שהזכרתי בהודעה שלי שמדובר בכתיבה בנושא שבו מתעניינים.

יהודה2 (שיחהתרומות)

בכל אופן לגבי אם יש התנגדות מהרבנים או לא, לכאורה המוסמכים לזה כאן, אמורים להיות הוועדה הרוחנית של המכלול שהם אמורים לדעת את דעת הרבנים בניגוד לשאר הכותבים כאן שכל אחד יכול לומר מדעתו או מדברים לא מוסמכים שהוא שמע מהם.

אליצור (שיחהתרומות)

אני רואה שכבר קדמוני ... והריני כיהודה 2 ועוד לקרא. אזכרה ימים מקדם כמה דברים שנעזרתי בך בצעדי הראשונים כאן.. ידיו רב לו ועזר מצריך יהיה..סליחה על ההגזמה בהתפייטות יצא בטעות..:)

מוטיאל (שיחהתרומות)
שלום יהודה2, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך לגשת:

כדאי מאוד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


התבנית רק בשביל הפרוטוקול....

ביתר ת"ו (שיחהתרומות)

קבלתי התראה ששלחת לי מייל, אבל המייל לא הגיע.

אתה יכול לשלוח שוב את המייל לכתובת naveurbpksgmail.com

אין נושאים ישנים יותר