יהודה שוקרון

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
יהודה שוקרון
יהודה שוקרון.jpg
יהודה שוקרון. דצמבר 2018
לידה 1972 שגיאת לואה ביחידה יחידה:גיל_לערכי_אישים בשורה 20: attempt to compare table with number.
עיסוק עיתונאי
מעסיק רדיו לב המדינה, קול חי, קול ברמה

יהודה שוקרון (נולד בשנת תשל"ב, 1972) הוא שדרן וקריין חרדי ישראלי.

ביוגרפיה

שוקרון נולד בשנת 1972 בראשון לציון. לאחר שחרורו מצה"ל, החל את לימודיו בבית הספר למשחק בית צבי. לאחר מכן עבר קורס רדיו ותקשורת ברדיו לב המדינה, בניהולו ובהדרכתו של גדעון לב ארי.

בהמשך שידר ברדיו לב המדינה במשך כשנתיים. בתקופה זו החל שוקרון להתקרב לעולם החרדי והחליט ללמוד בישיבת נתיבות עולם בבני ברק. עם התקרבותו לדת החל להופיע בהצגות ובסרטים מובילים במגזר החרדי. כמו כן הוא מופיע כחקיין וסטנד-אפיסט באירועים ובתוכניות בידור חרדיות.

בשנת 2000 החל לשדר ברדיו הדתי-חרדי קול חי. במהלך השנים שידר את התוכניות: "מגוון על הבוקר", "שירים כבקשתכם", "המצעד המזרחי-חסידי" ו"מסלסלים", וכן קריין מהדורות חדשות במחלקת האקטואליה.

בשנת 2009 הצטרף לרדיו קול ברמה שנפתח והגיש שם את "המצעד המזרחסידי" וכן קריין מהדורות חדשות במחלקת האקטואליה.

בשנת 2010 שב לרדיו "קול חי" והגיש את התוכניות "שלוש על ישראל", "ילדודס" ובהמשך את התוכנית "שניים בצהריים" יחד עם אלעד כהן. כמו כן קריין וערך מהדורות חדשות במחלקת האקטואליה של התחנה.

מאז שנת 2011 מגיש מדי יום ברדיו "קול חי" יחד עם אלעד כהן בשעה 16:00 את התוכנית "טובים השניים". בשנת 2012 פתח בקריירת שירה, והוציא לאור את הסינגל "קול ששון". בשנת 2016 הוציא סינגל שנקרא "לעולם אודך" לקראת נסיעתו לאומן לציון רבי נחמן מברסלב, וכן הוציא יהודה שוקרון דואט עם אייל עובד - 'בלב יודע'.

שוקרון מנחה בערוץ הידברות תוכניות שמחות ואירועים מיוחדים. הוא קריין את ההצגה "החיים והמוות ביד הלשון" בהשתתפות שלישיית הופה הולה.

מתיחות מפורסמות

ב23 בספטמבר 2019 התפרסם במיוחד בעקבות מתיחה[1] שערך בתוכנית זמן אויר של מנחם טוקר לחבר הכנסת לשעבר עבד אל חכים מפלגת רע"ם המשתייכת לרשימה המשותפת במתיחה חיקה שוקרון את קולו של ראש הממשלה בנימין נתניהו כביכול הוא מבקש מהערבים לתמוך בו בהקמת ממשלת ישראל השלושים וחמש חבר הכנסת לשעבר האמין שמדובר באמת בראש הממשלה ותוך כדי הדברים דיבר על מגעים שנעשו בעבר בין ראש הממשלה לרשימה הערבית המשותפת בתיווכו של נתן אשל מקורבו של ראש הממשלה הידיעה על כך תפסה כותרות בכלי תקשורת רבים כיוון שבאותה תקופה ראש הממשלה הזהיר מפני יריבו הפוליטי בני גנץ מכיוון שהוא יקים ממשלה עם המפלגה הערבית

מתיחות נוספות

מתח את קרנית פלוג נגידת בנק ישראל, חיקה את יושב ראש ש"ס אריה דרעי כשהוא מתלונן מדוע לא מופיעים תמונות של אנשים מזרחים על השטרות שמנפיק בנק ישראל

מתח את חבר הכנסת עסאם מח'ול מחד"ש תע"ל, חיקה את ראש המשלה דאז אריאל שרון כשהוא מברר אצל הח"כ מדוע כינה אותו בשם הפוגעני דמבו

קישורים חיצוניים

הערות שוליים

סמל המכלול גמרא 2.PNG
הערך באדיבות ויקיפדיה העברית, קרדיט,
רישיון cc-by-sa 3.0