סי וי פול C.V.POOL

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


Gnome-edit-clear.svg ערך זה זקוק לעריכה: ייתכן שהערך סובל מפגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון טעון שיפור או צורך בהגהה, או שיש לעצב אותו.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
סי וי פול C.V.POOL -ג'וב נינגה job ninja
Logo jobninja.jpg
סוג אתר אינטרנט
תאריך ההקמה 2002
שירותים עיקריים גיוס עובדים
www.cvpool.co.il

סי וי פול (cvpool) היא מחזיקת האתר גו'ב נינג'ה, אתר דרושים ישראלי, המתווך בין מחפשי עבודה למעסיקים. האתר מציע חיפוש משרות ומציאת עבודה ללא תשלום ולמעסיקים את האפשרות לגייס עובדים באמצעות מנוי למאגר, שירותי התאמות אישיות או השמות. האתר נמצא בבעלות חברת סי וי פול מאגרי מידע בע"מ, הממוקמת בתל אביב, ופועל בשיתוף אתרי דרושים נוספים.

היסטוריה

סיוי. פול החלה את פעילותה בשנת 2002 והייתה מראשוני[דרוש מקור][1] אתרי האינטרנט בתחום הדרושים בישראל, בתקופה ששוק גיוס העובדים התקיים בפרסום מודעות דרושים. האתר פעל תוך השראה[דרוש מקור] מעולם ההיכרויות המקוונות. בשנת 2005 החלה סי וי פול לעסוק בשירותי התאמות מקוונות והשמות. בשנת 2013 השיקה החברה את cvpool power match, מנגנון שאפשר קבלת קורות חיים עם CRM, כך שמעסיקים יוכלו לקבל קורות חיים לשטח ניהול ואפשרות לנהל את תהליך הגיוס בתוך שטחי הניהול של המעסיקים באתר.

בשנת 2019 ביצעה החברה שיווק מחדש ושינתה את שם האתר לג'וב נינג'ה (job ninja).

שירותים ומוצרים

למחפשי עבודה החברה מציעה שירות חינם של איתור משרות רלוונטיות והגשת מועמדות למשרות אלה. כל חיפוש העבודה באתר הוא חינמי לחלוטין. צוות רכזות מסייע למחפשי העבודה בכתיבת קורות חיים בעת הצורך ובהכוונה למשרות פנויות. מחפשי העבודה יכולים ליהנות גם מדפי מידע באתר, כגון הנחיות התנהגות בראיון עבודה, כתיבת קורות חיים ומאמרים מקצועיים נוספים.

למעסיקים החברה מציעה שירותי איתור עובדים באמצעות מנויים למאגר קורות החיים שלה ופרסום משרות באתר.

קישורים חיצוניים

הערות שוליים

  1. ^ דניאל ביטון, אודות, www.cvpool.co.il
סמל המכלול גמרא 2.PNG
הערך באדיבות ויקיפדיה העברית, קרדיט,
רשימת התורמים
רישיון cc-by-sa 3.0