שיחת פורטל:ארכאולוגיה של המזרח הקרוב

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שלום Davidnead יש בעיה בפורטל הזה שהלשוניות אינן נראות, תוכל בבקשה לטפל בזה? תודה רבה. מעלת התורה (שיחה) 08:47, 8 ביוני 2017 (IDT)

שלום Davidnead "הידעת" של היום - הוא זקוק לעריכה חרדית, אך היכן מטפלים בו? מעלת התורה (שיחה) 08:43, 12 ביוני 2017 (IDT)
לחץ על "לקטעי הידעת נוספים". ספציפית לעניין הקטע הזה, אני סבור כי מחד יש בו בעיתייות בולטת כפי שהצבעת, מאידך הוא חשוב מאוד מבחינת העובדות שאיננו חפצים להעלים אותן, לפיכך הייתי מציע שינויי ניסוח בלבד. אשמח לתת רעיונות אם יהיה צורך. דוד (שיחה) 08:59, 12 ביוני 2017 (IDT)

הפורטל הזה הועתק מהוויקיפדיה העברית

משתמש:יוסף ונלסון , פורטל זה (על כל הלשוניות שבו) הועתק מהוויקיפדיה העברית, הוא נבנה על ידי (he:משתמש:Hanay) בעזרתו של עורך נוסף בשם "אלמוג". השקעתי ימים רבים ושעות רבות, גם בעבודה וגם ברעיונות, חיפשתי היכן מצוין בדף של הפורטל שהוא הועתק מהוויקיפדיה העברית וכי הזכויות עליו שמורות לעורכים של פורטל בוויקיפדיה העברית, ולא מצאתי, אולי לא ראיתי. אני מבקשת שתוסיפו בפורטל את התבנית שהוספה בערך נשר (עיר) בעקבות הדיון שהעליתי בכיכר העיר בוויקיפדיה העברית. אני מבקשת שתעשו בדיקה יסודית ותעברו בצורה שיטתית על כל הערכים והפורטלים שהועתקו מהוויקיפדיה העברית, לא משנה אם הם הועתקו בשיטת העתק הדבק או בשיטת יבוא. הטכניקה לא משנה את המהות. תודה Hanay (שיחה) 09:00, 18 בדצמבר 2017 (IST)

אין צורך בכל התביעות המופרכות הללו. אנשי המכלול נוהגים וינהגו לפי תנאי הרישיון ותו לא. טרם הושמעה התנצלות על הרפש שהוטח בהם ב-ויקיפדיה:כיכר העיר לאחרונה. אין צורך להתעמר בהם, אין צורך להלבין את פניהם ברבים או לרדוף אותם. תודה. יעל (שיחה) 09:20, 18 בדצמבר 2017 (IST)
ראה "גרסאות קודמות". אומר מעטשיחה • ל' בכסלו ה'תשע"ח • 09:51, 18 בדצמבר 2017 (IST)
שלום חנה, אני מתייג את המשתמש שהשקיע רבות להעתיק ולהתאים אלינו את הפורטל, הנושא קרוב ללבו, והוא לבטח ישמח להוקיר את עבודתך (המופלאה, באמת). את הקרדיט שאת מחפשת תוכלי לראות אם תלחצי על הקישור "רשימת התורמים" המופיע בתחתית הדף, מתחת לפורטל. כנ"ל בכל דף במכלול. אציין כי בעקבות הערותייך אכן נעשתה בדיקה חוזרת בנושא על מנת לשפר את הניראות ולקיים "והייתם נקיים מה'- ומישראל". דוד (שיחה) 10:19, 18 בדצמבר 2017 (IST)
שלום דוד, לכתוב בגרסאות קודמות (גרסה אחת של הדףwikipedia:he:פורטל:ארכאולוגיה_של_המזרח_הקרוב יובאה) זה קרדיט סמוי מהעין, שרק יודעי ח"ן יודעים להגיע אליו​ זה לא גילוי נאות ובולט להשקעה הרבה שלי בנושא הזה. חודשיים עבדתי על הפורטל הזה יום ולילה. אני מדריכה סטודנטים חדשים רבים במסגרת מיזמים של כתיבת ערכים כמטלה אקדמית, רבים לא מכירים את נושא הגרסאות הקודמות. אתם צריכים לכבד את העבודה של האחרים ולתת קרדיט כמו שצירך, הפטנט של גרסאות קודמות, לא מכבד כמו שצריך את מי שעשה את כל העבודה, ובכנות גם לא מכבד אתכם. תזכרו את המשפט: "האומר דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם". כאן זה יותר מידי נסתר. Hanay (שיחה) 10:30, 18 בדצמבר 2017 (IST)
יש לי תחושה שאת לא קוראת את התגובות בנושא כבר כמה פעמים. הפנתי אותך לא לגרסאות הקודמות (שגם שם זה מופיע, וגם שם אנו יוצאים ידי חובתינו החוקית) אלא ללחיצה על הקישור "רשימת התורמים" המופיע מתחת לדף הפורטל. אין קרדיט ברור יותר מזה. דוד (שיחה) 10:37, 18 בדצמבר 2017 (IST)
תודה נלסון על הוספת תבנית {{וח}} בתחתית הדף. כמו שכתבתי בתגובה קודמת, המהות לא צריכה להיות קשורה בטכניקה. בכל דף שאתם מעתיקים מהוויקיפדיה העברית אם בשיטת העתק הדבק, או בשיטה שאתם קוראים לה יבוא, אתם צריכים להוסיף את התבנית הזאת. להבא אם אתקל בדף שהועתק מהוויקיפדיה העברית והתבנית לא תופיע בו, ארשה לעצמי להוסיפה כמו שאתה עשית. Hanay (שיחה) 06:19, 20 בדצמבר 2017 (IST)