משתמש:גאון הירדן

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תיבות משתמש
סמל המכלול גמרא 2.PNG משתמש זה הוא אחד מבין 7 מפעילי מערכת במכלול.
Crystal Clear app Community Help.png משתמש זה רשום באתר מאז 08.04.2020, זאת אומרת שהוא רשום במשך שנתיים, 4 חודשים ו־12 ימים.
+{{{1}}} משתמש זה ביצע מעל ל־{{{1}}} עריכות עד כה.

אם אתה מוצא את עצמך מקליד בדפי שיחה בזעם, זה הזמן לפרוש

מר גאון הירדן, אתה שחצן קטן אתה לא תלמד איש על בגרות אתה ילדון שמכלה 100% מחייו על גלישה באינטרנט ועריכת תכנים במכלול.

אחד המכלולאים

הגיגים

אל תוכיחו את טענתכם מערכים וויקיפדיים: "אם ערך פלוני קיים אז גם הערך הזה". או "אם יש קטגוריה כזאת אז וודאי שאפשר גם קטגוריה כזו". זאת טענה מופרכת מיסודה, משום שהמכלול אמור להכיל את כל הערכים הוויקיפדיים באופן כשר, נקי וטהור. ולכן, כהנחת מוצא, כל ערך ויקיפדי שאין בו בעייתיות יסודית, צריך להופיע גם במכלול. אין זה אומר שהוא חשוב ושהיה ראוי ליצור אותו לכתחילה במכלול. הוא הדין והוא הטעם לגבי יצירת קטגוריות חדשות. אם יש ערך שמופיע בקטגוריה שחסירה במכלול, היא תיובא למכלול גם אם הקטגוריה הזו לא מעלה ולא מורידה. אבל ליצור כאן קטגוריות חדשות, צריך סיבה חיובית, ולא להיתלות בקטגוריות וויקיפדיות מיותרות.

שלום לך

אם אתה קורא את זה, כנראה שאתה מעוניין לדעת קצת עלי. ובכן, אני איש פשוט, לא אנציקלופד בכלל ואין לי רשימת מעקב שאני מתחזק באדיקות ואוי ואבוי למי שינסה לשנות שם משהו. מה שכן, אני מאוד מאוד אוהב את עולם המחשבים. תמיד נמשכתי לעולם הנסתר של הדברים. וזה בעיקר מה שאני עושה במכלול, הרבה דברים נסתרים. בכל זאת, יש כמה דברים גלויים שעשיתי מאז נרשמתי למכלול כדי לתקן פורמט של תמונה בתבנית שלא הוצגה כיאות, אי שם בערב פסח תש"פ. אודה למתכנת המוכשר יוסי שעזר לי המון, הדריך אותי בסבלנות מרובה, וכן למנדי שייעץ לי רבות בתחילת דרכי]]

ייבוא ועדכון

מאז הצטרפותי למכלול הציקה לי העובדה שאין אפשרות לייבא ולעדכן ערכים שלא באמצעות התוסף. השקעתי כמה חודשים מחיי על מנת ליצור, ללא ידע אמיתי בתכנות, את הכלי העיקרי שבו מתבצע כיום העדכון והייבוא למכלול. בתור השלמה קיימים סקריפטים לייבוא הפניות וקטגוריות של הערך, החסירות במכלול.

בקשות טיפול ועדכון

הסקריפט הראשון שיצרתי בניסוי ותעיה ממושכים, שרובו ככולו העתקה מהסקריפט של בקשות ממפעילים. שניהם נמצאים בהעדפות.

השוואה לוויקיפדיה העברית

נותן בתחתית הערך את ההפרש בין גודל הערך במכלול לבין הערך הוויקפדי, ולבעלי הרשאות מסויימות, גם מאפשר העברה ו/או הפיכה להפניה בהתאם לשינויים שם, במידה והערך נמחק בוויקיפדיה, תופיע גם סיבת המחיקה. גם הוא בהעדפות.

הודעות ברוך הבא

מאפשר להוסיף תבנית {{בה}} לנרשמים חדשים שעדיין לא הוכחל דף שיחתם.

טיפול בבקשות

מספק מידע על כל בקשה האם עודכנה ומתי, וכן מאפשר לתייג משתמשים ולדלל בקשות במכ:בעע ובמכ:בע.

הודעה למשתמש

מאפשר לשלוח הודעה למשתמש, היישר מדף הבדלים בין גרסאות, עם קישור לגרסה הנוכחית.

טיימר

שעת ההתחלה מתאפסת בכל הגעה לדף הראשי.

חסימת עריכה עצמית

מאפשר למשתמש לחסום את עצמו לעריכה למשך זמן מסויים לפי בחירה. משמש כתחליף לסקריפט מס' 1 ללא צורך בעריכת דף הסקריפטים האישי. שעת החסימה נשמרת בדף משנה של המשתמש.

חסימת עריכה לשעות קבועות

מאפשר למשתמש לחסום את עצמו לעריכה לשעות קבועות לפי בחירה. טווח שעת החסימה נשמר בדף משנה של המשתמש. ניתן לערוך באופן ידני, בכל שורה טווח חסימה נפרד, שעת התחלה, קו מפריד ושעת סיום.

השוואת ערכים

מתוך דפי קטגוריות, דפים המקושרים לכאן, וכל הדפים עם התחילית, להשוואת כל הערכים מול מקביליהם בוויקיפדיה העברית. במקרה ושם הערך השתנה במכלול, ההשוואה אינה בהכרח מול אותו הערך.

לשימוש בוטים

הפניות כפולות

סקריפט מתקן הפניות כפולות, מופעל בעת שהיה בדף מיוחד:הפניות כפולות.

קטגוריות מבוקשות

סקריפט מייבא קטגוריות, מופעל בעת שהיה בדף מיוחד:קטגוריות מבוקשות.

למפעילים

בעת מחיקת דף, אפשרות למחיקת ההפניות אליו, וכן הצגת רשימת הדפים המקושרים ללא צורך במעבר ל"מיוחד:דפים המקושרים לכאן"

ערכים שהתחלתי את כתיבתם

טיוטות

טיוטה:פלצות

ערכים מתוכננים: