פורטל:בסיס

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

כדי ליצור פורטל חדש יש לערוך דף זה, להעתיק ולהדביק את תוכנו לתוך דף הפורטל החדש ולהמשיך משם. לחלופין, ניתן להוסיף לדף הפורטל הראשי את התוכן "{{ס:פורטל:בסיס}}" (ללא המרכאות) ניתן להיעזר גם במסגרות המשנה של פורטל הבסיס באופן דומה. חשוב מאד להתחיל בהגדרות של "מסגרת מעוצבת עליונה" ו"מסגרת מעוצבת תחתונה" אשר יופיעו כקישורים אדומים בפורטל החדש.Gnome-colors-view-refresh.svg רענון הפורטל Netvibes.svg כיצד אוכל לעזור?    


P question.svg

חלק המבוא מציג בתמציתיות את הנושא בו עוסק הפורטל. מומלץ שקטע זה יהיה העתקה (אפשר לשנות מעט נוסחים) של פסקת הפתיחה של הערך הראשי. בסוף הטקסט יופיע קישור מודגש ומוסט לשמאל אל הערך המלא. בצד שמאל תופיע תמונה רלוונטית או סמל הפורטל.


יש להציב במסגרת זו את הטקסט:


{{בחר מידע|X|תמונה נבחרת}} <div style="text-align: left;">

'''[[פורטל:<שם הפורטל>/תמונה נבחרת/גלריה|לגלריית התמונות המלאה]]'''

</div>

ב-X יש לעדכן באופן שוטף את מספר התמונות במצאי.


במסגרת זו יש להכניס רשימה אלפביתית של הערכים המומלצים בתחום בו עוסק הפורטל. ניתן, לא חובה ולא תמיד גם רצוי, להוסיף ערכים טובים נוספים שאינם מומלצים ולסווגם כ"מומלצי הפורטל". חשוב: רק מי שמתחזק את הפורטל באופן שוטף ובקיא בתחום ובמצבו בוויקיפדיה רשאי לקבוע כאלו.
פורטל:בסיס/נושא 1פורטל:בסיס/נושא 2

פורטל:בסיס/נושא 5מסגרת זו אינה חובה ואף אינה תמיד רצוייה, במיוחד בפורטלים העוסקים בנושאים משניים. יש להתאים את התוכן לנושא הפורטל ולהשתמש בסמלים המוכרים.Exquisite-kwrite.png

רוצים לעזור? הנה כמה משימות שבהן אתם יכולים לתרום:

{{Catscan}} (יש למלא בה את שם הקטגוריה הראשית)


מהו פורטל? - רשימת כל קטגוריות המשנה והערכים