אבי שטרן

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
אבי שטרן
20180905 123555.jpg
תאריך לידה 1978 שגיאת לואה ביחידה יחידה:גיל_לערכי_אישים בשורה 81: attempt to index field 'wikibase' (a nil value).
מקום לידה ירושלים
תפקיד בכיר יו"ר סיעת דגל התורה באלעד
תאריך תחילת התפקיד ה'תשע"ג (2013)
תאריך סיום התפקיד ה'תשע''ט (2019)
תפקיד מוניציפלי אחר חבר מועצת העיר אלעד
תאריך תחילת התפקיד האחר 2013
תאריך סיום התפקיד האחר מכהן
מפלגות דגל התורה
תפקידים אחרים ממייסדי ארגון 'איחוד הצלה

אברהם (אבי) שטרן (נולד ב-1978) הוא סגן ראש עיריית אלעד מטעם 'דגל התורה' וממייסדי ארגון 'איחוד הצלה'

ביוגרפיה

שטרן גדל בשכונות מטרסדורף והר נוף בירושלים ולמד בישיבה קטנה 'תפארת התלמוד' בעיר ובישיבה גדולה תחילה ב'ישיבת בית מתתיהו' ובהמשך נמנה על מייסדי סניף ישיבת 'מאור יצחק' במושב חמד.

לאחר נישואיו התלבט היכן לקבוע את מושבו האם בבני ברק או בירושלים, לבסוף על פי הוראת רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן, הלך לגור דווקא בעיר אלעד, כשבשנים הראשונות הקדיש את יומו ללימוד בכולל לומז'ה בפתח תקוה, שם למד 8 שנים. במקביל היה ממקימי בית כנסת מרכזי בשכונת דרך החיים באלעד ושימש בו כגבאי.

ב-2006 , כשנוסד ארגון 'איחוד הצלה', הוא הקים את מוקד ההזנקה ותפעול המתנדבים, שאז היה מוקד שליטה ובקרה על 1500 מתנדבים וליווה את התפתחותו במשך כשנתיים. לאחר מכן עבר לנהל את המוקד רפואי באלעד, המשרת את כלל הציבור, שבמשך השנים אף התרחב למוקדים נוספים ברחבי הארץ.

במשך השנים ניהל את מערך המחשוב במטות הבחירות של 'יהדות התורה' באלעד, ובערים נוספות ברחבי הארץ מטות נוספים של 'דגל התורה'. בשנת 2013 פנו אליו בהצעה לשמש כחבר מועצה בעיריית אלעד ולאחר ברכת הרב שטיינמן הוא השיב בחיוב. ובקדנציה שלאחר בחירות 2013 שימש כיושב ראש סיעת 'דגל התורה' וכן כיו"ר וועדת משנה לתכנון ובניה בעיר.

בבחירות 2018 נבחר שוב לכהן כיו"ר סיעת 'דגל התורה' המקומית, ומפלגתו שרצה בנפרד מ'אגודת ישראל', קבלה שלושה מנדטים למועצת העיר.

באפריל 2019 מונה לסגן ראש עיריית אלעד

קישורים חיצונים

הערות שוליים

P vip.svg ערך זה הוא קצרמר בנושא עסקנים. אתם מוזמנים לתרום למכלול ולהרחיב אותו.