אמיר איבגי

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


שגיאות פרמטריות בתבנית:אישיות תקשורת

פרמטרים ריקים [ שנות פעילות ] לא מופיעים בהגדרת התבנית

אמיר איבגי
לידה 23 בינואר 1975 (גיל: 46)
י"א בשבט ה'תשל"ה
אילת
מעסיק ערוץ 20, גלי צה"ל
קישורים חיצוניים
פייסבוק amir.ivgi
טוויטר amirivgi

אמיר איבגי (נולד בי"א בשבט ה'תשל"ה, 23 בינואר 1975) הוא עיתונאי, שדרן רדיו וטלוויזיה, ראש מחלקת החדשות של גלי צה"ל. ומגיש מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 20. שידר ברדיו דרום וברדיו קול הים האדום. בעשור השני של המאה ה-21 הגיש חדשות ומשדרי אקטואליה בחטיבת החדשות של ערוץ 1, מהדורת "מבט", ו"חדשות השבת".

ביוגרפיה

איבגי נולד וגדל באילת. בצעירותו שימש ככתב נוער בעיתונות המקומית בעירו, וכן בשבועון הנוער "ראש 1" ובתוכנית רדיו לנוער בגלי צה"ל.

את שירותו בצה"ל עשה בבית הספר לשריון. לאחר סיום שירותו הצבאי, החל להגיש את תוכנית הבוקר בתחנת הרדיו "קול הים האדום" באילת. בהמשך ניהל את מחלקת החדשות בתחנה זו, ערך והגיש משדרי אקטואליה.

ב-2002 עבד כתחקירן בתוכנית הטלוויזיה "שש עם אושרת קוטלר" בחברת החדשות של ערוץ 2. מ-2003 שימש כמגיש מהדורת החדשות המקומיות בדרום של "חדשות HOT" בערוץ 3. במקביל הגיש את תוכנית האקטואליה "בוקר טוב דרום" ברדיו דרום.

ב-2007 הצטרף לרשות השידור כעורך משנה ומגיש החדשות המקומיות בדרום.

ב-2011 עבר לחטיבת החדשות של ערוץ 1 כעורך ומגיש. מ-2012 היה מגיש בכיר בחטיבת החדשות של ערוץ 1, הגיש את מהדורת החדשות היומית "מבט לחדשות" וכן ומגיש מחליף בתוכניות "יומן", "פוליטיקה" ו"המוסף". הגיש לסירוגין את התוכנית "הכל דיבורים" ברשת ב' של קול ישראל.

באפריל 2017 עם סגירת רשות השידור, הצטרף לערוץ 20 והחל להגיש את התוכנית "חדשות היום הזה" עד ירידתה מהאוויר בנובמבר 2018. בשנה זו גם הופיע ברשימת "100 האנשים המשפיעים בישראל" של עיתון "מעריב".

מדצמבר 2018 החל להגיש את "חדשות 20" - מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 20.

מינואר 2019 החל להגיש את תוכנית "יומן הצהריים" בגלי צה"ל, בתחילה עם רינה מצליח ולאחר מכן לבדו.

ביוני 2020 מונה לראש מחלקת החדשות של גלי צה"ל.

איבגי נשוי ואב לשניים. מתגורר בבאר שבע.

קישורים חיצוניים

סמל המכלול גמרא 2.PNG
הערך באדיבות ויקיפדיה העברית, קרדיט,
רשימת התורמים
רישיון cc-by-sa 3.0