המכלול:אותות ועיטורים

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
קהילת המכלול


במכלול ניתן להעניק אותות ועיטורים לציון הערכה למכלולאים על עבודתם המסורה ותרומותיהם הרבות לאורך זמן. כדי לתת אות למכלולאי או מכלולאית, הוסיפו את התמונה לדף שיחתם, וכתבו מדוע אתם מעניקים להם את האות.

האותות הונהגו לראשונה בוויקיפדיה האנגלית. למידע נוסף ראו כאן. הם אמורים לשמש לקידום הרעות ויחסי העבודה הטובים בין המכלולאים. בהעניקכם אות לפלוני או אלמונית, הקפידו להשתמש בלשון מנומסת ולהסביר מדוע החלטתם להעניק את האות. אל תנצלו את המנגנון לרעה - כללי ההתנהגות הנאותים עודם תקפים.

להלן מספר אותות שכבר נוצרו, שתוכלו להשתמש בהם ולהעניקם לאחרים. אם אין אות קיים המתאר בצורה טובה את המסר שאתם מעוניינים להעביר, אתם מוזמנים ליצור אות חדש ולהוסיף אותו לרשימה. יש להוסיף אותות שהעלתם לוויקישיתוף בלבד.

רשימת תמונות לשימוש חופשי בדפי שיחה ובדפי משתמש

עיטורי תרומה בתחומי תוכן ספציפיים

ויקי־שכוייח

דרך נוספת להערכת מכלולאים היא באמצעות שליחת ויקי־שכוייח, כלי שפותח על מנת להקל על שליחת עיטורים, שכן הוא מאפשר לבחור עיטורים מוכנים מראש ולחסוך את החיפוש אחר תמונה בוויקישיתוף. באמצעות ויקי־שכוייח ניתן לשלוח כוכבים, מאכלים, מדליות או אפילו עיטור שעיצבתם בעצמכם.

כולם יכולים לשלוח ויקי־שכוייח והתהליך אינו מסובך:

  1. לחצו על כפתור הויקי־שכוייח (שנראה כך: ויקי שכוייח). הוא מופיע בראשם של דפי משתמש ודפי שיחת משתמש[1].
  2. בחלון שנפתח בחרו בסוג הויקי־שכוייח שברצונכם לשלוח למכלולאי/ת, ניתן לעשות זאת באזור הימני של החלון. אפשר לשלוח כוכבים מעוצבים, מאכלים, מדליות ואפילו לשלוח עיטור מותאם אישית תוך שימוש בתמונה שמצאתם בוויקישיתוף, אפשר גם להשתמש באחת התמונות המופיעות בדף זה.
  3. בחרו בעיטור או במאכל שברצונכם לשלוח לוויקיפד/ית והזינו הודעה המביעה את הערכתכם. בניגוד להודעות רגילות בדפי שיחה, כאן אין צורך "לחתום" (באמצעות ארבעה סימני טילדה ~~~~).
  4. אל תשכחו לבדוק את ההודעה שלכם באמצעות לחיצה על הכפתור תצוגה מקדימה, כך תוכלו לבדוק שוב אם לא ביצעתם טעויות בעת ההקלדה.

דוגמה

ההודעה הבאה תישלח למשתמש ותופיע בדף השיחה שלו:

החלון לשליחת ויקי־שכוייח למשתמש
תוצאה
Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
כל הכבוד על תרומתך הרבה לערכים בנושא יהדות! חרדי - שיחה 18:07, כ' בחשוון תשע"ז (IDT)

ראו גם

  • תבנית:עיטור משתמש - מוענק למשתמשים שתרמו לערכים בקטגוריה מסוימת, בעלת פורטל, ומאפשרת הוספת סמל של הפורטל.

הסבר: אם קיים פורטל (ראו קטגוריה:פורטלים), ניתן להשתמש בתבנית כדי לעטר משתמשים שתרמו בתחום הפורטל. לדוגמה, למשתמשים שתרמו לפורטל:המורשת העולמית ניתן להעניק {{עיטור משתמש|המורשת העולמית}} שנראה כך:

Original Barnstar.png

P Moai.png

הערות שוליים

  1. למעט דפי שיחה המוגנים ברמה שאינה מאפשרת למשתמש לערוך אותם
סמל המכלול גמרא 2.PNG
הדף באדיבות ויקיפדיה העברית, קרדיט,
רישיון cc-by-sa 3.0