משתמש:Vמאירי

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תיבת כישורי שפה
he משתמש זה דובר עברית כשפת אם.
תיבות משתמש
Noia 64 apps karm.svg

משתמש זה נמצא במכלול במשך
4 שנים, 11 חודשים ויום.

סמל המכלול גמרא 2.PNG נכון לרגע זה יש במכלול 311,404 ערכים
Torah and jad.jpg משתמש זה אוהב ללמוד תורה
סמל המכלול גמרא 2.PNG משתמש זה הוא אחד מבין 7,961 משתמשים רשומים במכלול.
סמל המכלול גמרא 2.PNG משתמש זה הוא מייבא במכלול
+{{{1}}} משתמש זה ביצע מעל ל־{{{1}}} עריכות עד כה.
{{{1}}} משתמש זה כתב {{{1}}} ערכים מתוך 311,404 ערכים במכלול.


שלום לכולם!

המכלול קורמת והופכת לאנציקלופדיה של ממש, ראויה להערכה ומתקדמת בכל קנה מידה. 250,000 ערכיה הינם איכותיים בהרבה מאמה חורגתה ויקיפדיה, ועל כך ראויה גאוותנו.

כל זאת בנוסף לערכים האיכותיים שנכתבו בהמכלול.

המכלול עשוי כיום באופן המתאים ליהודים בדיוק מרבי, ועם כל זה, עדיין : המעוניין לשמור על ילדיו במידה המרבית טוב יעשה אם לא ימלא את ימיהם בבילויי המחשב, כמו גם בערכי המכלול, אשר גם בהם מצויים מפתחות רבים לשאלות שעליהן, יש חשש, שלא יוכל -הוא עצמו- לתת עליהם מענה כל צורכן.

גם ערכי המכלול המובאים מויקיפדיה, עלולים להכיל שאריות כפירה, וזרעי הרס שאינם מובחנים במבט שטחי. ראה דף מיוחד שאני כותב על כך: זרעי כפירה בויקיפדיה לדוגמה.

זכיתי להיות עורך אספקלריה, אני משתדל לשמש בנאמנות. ערכתי מספר ערכים, אבל ביניהם ישנם ערכים בעיתיים במיוחד מתחומי הפסיכולוגיה מחד והמדעים המדויקים מאידך. כמה דוגמאות כלליות:

המפץ הגדול, בחירה חופשית, אותו האיש, אלברט איינשטיין, אישה, הפרדה מגדרית, צרעת, שידוך רבי אברהם אבולעפיה ועוד רבים שאינני זוכר בס"ד.

כתיבת הערכים נגעי בתים המרקיז דה סאד, ועוד.

ערכים כמו המפץ הגדול, אושו, ועבודה זרה עברו שכתוב מעמיק בהיותם כתובים באופן לא ראוי איציקלופדית.

חשוב לי מאד לשמור על אופי מאד נייטרלי ואינצקלופדי בעריכותיי. אולם התורה וערכיה מושגים לי כאמת מוחלטת. ולכן אמחק ואערוך "היהדות סבורה", ואפילו "הנצרות נוהגת כמו היהדות". כי אין כמו. זאת האמת וזה ברור לי.

גם תפיסת היהדות בעריכותיי, הינה ברורה כדעת גדולי ישראל. אני מודע לכך שהאינצקלופדיה אמורה להכיל את מגוון הדעות, כולל ה'ציונות הדתית', אך במה שעל פי דעת גדולי ישראל המובהקים ניתן וטו, אין על מה לדבר. אגב, אני מצפה ליום שמגוון בני הציונות הדתית, יצורפו גם הם למכלול האנציקלופדיה האמיתית היחידה.