שיחת משתמש:ישראל

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


Movicon-regards.gif
שלום ישראל, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים, מומלץ מאד לקרוא את עשרת הטיפים להשתלבות בקהילת המכלול.

להרחבה באפשרותך לגשת:

כדאי מאד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


--מכון חכמת התורה (שיחה) 22:13, 29 בספטמבר 2016 (UTC)

חג השבועות

שלום ישראל. תודה על הצטרפותך ופעילותך התרומית. בבחינת "אין מזרזין אלא למזורזין", רציתי להעיר את תשומת לבך לכמה נקודות. ראשית, כאשר הנך מייבא מוויקיפדיה, כדאי מקודם לייבא את הערך ללא כל עריכה ולשמור. את השינויים, אפילו ההכרחים, כדאי לערוך לאחר מכן, בעריכות נפרדות. כך אפשר לעקוב בקלות אחר העריכות (אם יש תוכן שאינו ראוי להופיע אף לא בהיסטוריה, אפשר לבקש ממפעילי המערכת למחוק את הגרסאות שבהם אתה מסיר את תוכן זה). ב. כל ערך שמועתק מוויקיפדיה, יש לתת "קרדיט" - זכויות יוצרים לוויקיפדיה. אנו מציינים זאת בסוף הערך באמצעות שורה חדשה בה נכתב הקוד {{ו}}. ג. אשמח אם תעבור על עריכותיי בערך זה, מה שמקובל עליך, למד ממנו להבא, ומה שלא - אמור לי ולמדני. כמו תמיד, תוכל לראות את העריכות שהתבצעו בדף זה על ידי "הצגת היסטוריה". במקרה זה תוכל לראות זאת בקישור זה. בברכה. א גוטן ערב שבת. מוסיף והולך (שיחה) 12:20, 25 בנובמבר 2016 (UTC)

תוחלת חיים בעולם העתיק

- הועבר לדף שיחה:תוחלת חיים

עבודה על ערך

ישראל, אחר הברכה על פרוייקט ערכי שוק ההון בהלכה שלך, רציתי להעיר את תשומ תליבך שהיה מועיל לך להשתמש בעת עבודת בתבנית {{בעבודה}} או לחילופין {{בעבודה מתמשכת}} - לפי בחירתך. המשך עשיית חיל! דוד (שיחה) 17:17, 7 בספטמבר 2017 (IDT)

עיטור מלחמת העולם השנייה

World War II Barnstar.svg עיטור מלחמת העולם השנייה
על פרויקט ייבוא הערכים בנושא מלחמת העולם השנייה. עלה והצלח! מוסיף והולך (שיחה) 13:50, 12 בספטמבר 2017 (IDT)

טבח ננקינג

לתשומת ליבך, את עריכותך אלו היה צריך להכניס בתוך תבנית {{מהדורות}}, חלקם לפחות. דוד (שיחה) 08:25, 6 בנובמבר 2017 (IST)

כעת ביצעתי זאת אני, כדי שלא יאבד בתהום הנשייה. להבא ראוי להשגיח על כך. מוסיף והולךשיחה • י"ז בחשוון ה'תשע"ח • 09:45, 6 בנובמבר 2017 (IST)

חצי מיליון יהודים צריכים אותך!

באנר קמפיין 3.png
לצפייה בסרטון 'דף של ספינה' - לחץ כאן


תשואה כהלכה

ראיתי את השקעתך הרבה בערך. כה לחי! שים לב שלאחרונה יש שינויים רבים בתחום. חברת הלמן אלדובי כבר לא קיימת, היא התמזגה עם הפניקס, ואת קרן הפנסיה שלה היא מכרה למיטב דש. (מספרי המסלולים נשארו כשהיו) יישר כחך על תרומתך הנכבדה! --מטעמים (שיחה) 20:07, 2 בנובמבר 2021 (IST)