שיחת המכלול:AutoWikiBrowser/CheckPage

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

על מנת להפעיל את AutoWikiBrowser יש להוסיף את שם המשתמש לרשימה זו. בקשה כזו אפשר לבקש כאן. מפעיל מערכת יוסיף את שמכם אך ורק אם הוא בטוח שתפעילו את השכל הישר בכל הנוגע להפעלת תוכנה זו. עליכם לבדוק כל עריכה לפני שמירה. שימוש שגוי או פזיז בכלי יגרור הסרת שמכם מהרשימה ללא הודעה מראש.

אישור בקשה לא ינתן למי שאינו בדוק עריכות אוטומטי, וינתן רק לעורכים מנוסים שיסבירו את התועלת שהם מתכוונים לעשות בו.

לפרטים נוספים יש ליצור קשר עם מקוה.

על מנת לקבל יש להצהיר: "קראתי את הדף en:Wikipedia:AutoWikiBrowser, הבנתי את תוכנו, יש לי את הכישורים להפעיל את הכלי ואני מתחייב להשתמש בו בזהירות."

בקשות

יאיר מן (שיחה | תרומות) קראתי את הדף en:Wikipedia:AutoWikiBrowser, הבנתי את תוכנו, יש לי את הכישורים להפעיל את הכלי ואני מתחייב להשתמש בו בזהירות.--יאיר (שיחה) כ"ה באייר ה'תש"ף 17:55, 19 במאי 2020 (IDT)

Yair, לאיזה חשבון אתה מבקש את ההרשאה? למשתמש:יאיר מן או למשתמש:Yair? כמו כן, עבור מה אתה מבקש את ההרשאה?--שלמה (שיחה) 12:06, 21 במאי 2020 (IDT)
יאיר הוספתי אותך לרשימה בשם Yair. תעדכן אם אתה מעדיף ל"יאיר מן". בהצלחה! דויד (שיחה) כ"ז באייר ה'תש"ף 15:20 (IDT)

  • קראתי את הדף en:Wikipedia:AutoWikiBrowser, הבנתי את תוכנו, יש לי את הכישורים להפעיל את הכלי ואני מתחייב להשתמש בו בזהירות. מפעילי מערכת‏ בכוונתי כעת להריץ את הכלי על מיוחד:דפים חסרי קטגוריה ואעשה בו רק עריכות ריקות. נא להוסיף אותי לרשימת ההרשאה. תודה. מקוהשיחה • ב' בסיוון ה'תש"ף 19:52 (IDT)
מקוה הוספתי. בהצלחה. דויד (שיחה) ב' בסיוון ה'תש"ף 20:04 (IDT)

  • קראתי את הדף en:Wikipedia:AutoWikiBrowser, הבנתי את תוכנו, יש לי את הכישורים להפעיל את הכלי ואני מתחייב להשתמש בו בזהירות. ומקוה ידריך אותי במה שלא אדע, צעד אחרי צעד.--גאון הירדן (שיחה) 17:22, 11 ביוני 2020 (IDT)
גאון הירדן הוספתי. בהצלחה! דויד (שיחה) י"ט בסיוון ה'תש"ף 17:51 (IDT)

  • קראתי את הדף en:Wikipedia:AutoWikiBrowser, הבנתי את תוכנו, יש לי את הכישורים להפעיל את הכלי, ואני מתחייב להשתמש בו בזהירות ובהתייעצות מראש, וגאון הירדן ידריך אותי בכל פרט. ספרא - שיחה 00:29, 18 בפברואר 2021 (IST)
ספרא הוספתי. בהצלחה. מקוהשיחה • ו' באדר ה'תשפ"א 09:02 (IDT)

  • קראתי את הדף en:Wikipedia:AutoWikiBrowser, הבנתי את תוכנו, יש לי את הכישורים להפעיל את הכלי, ואני מתחייב להשתמש בו בזהירות ובהתייעצות מראש, וכמובן גאון הירדן ידריך אותי בכל פרט. --א"א (שיחה) 09:31, 4 באוקטובר 2021 (IDT)
אלף אלף הוספתי. בהצלחה למכלול! גאון הירדן (שיחה) 09:45, 4 באוקטובר 2021 (IDT)