המכלול:בקשות ממפעילים

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מהביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חבר המכלולאים יימחקו.

בקשות מחיקה

בקשות חסימה / הסרת חסימה

בקשות הגנה / הסרת הגנה

משה זונגלבליך אין הגנה, יש תוכן בעייתי בערך והוא ממתין לטיפול עורכי אספקלריה . גאון הירדן (שיחה) 19:33, 21 בספטמבר 2022 (IDT)

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מהצוות הטכני לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף המכלול:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ

בקשות אחרות

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים

בקשת הרשאות

ניתן לבקש כאן מהביורוקרטים את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית (רק מנטרים יכולים לבקש הרשאה זו עבור מכלולאי), מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, והרשאות נוספות שהביורוקרטים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בהמכלול:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על הביורוקרטים.

מצב רוח (שיחה | תרומות | ניהול הרשאות | יומן הרשאות) אשמח לקבל הרשאת מייבא מצב רוחשיחה • כ"ד באלול ה'תשפ"ב • 21:28, 20 בספטמבר 2022 (IDT)

ויקיפדיה פתוחה לך? יעקב (שיחה - תרומות) כ"ד באלול ה'תשפ"ב 22:23, 20 בספטמבר 2022 (IDT)
לא זה תלוי בזה? מצב רוחשיחה • כ"ד באלול ה'תשפ"ב • 22:24, 20 בספטמבר 2022 (IDT)
תלוי ברמות שאין לך מושג, אם חסום לך לצערי הסמקה לא יוכלו לתת לך הרשאה. יעקב (שיחה - תרומות) כ"ד באלול ה'תשפ"ב 22:28, 20 בספטמבר 2022 (IDT)
יעקב אין שום צורך שויקיפדיה תהיה פתוחה, לי למשל ויקיפדיה חסומה ב"ה. מוטל'ה (שיחה) 22:42, 20 בספטמבר 2022 (IDT)
מההה? אז איך זה שלי קפצו הודעות שהייבוא נחסם על ידי ספק הרשת? יעקב (שיחה - תרומות) כ"ד באלול ה'תשפ"ב 22:43, 20 בספטמבר 2022 (IDT)
אין צורך להגיב כאן לכל מבקש הרשאה, באפשרותך להביע דעה בעד או נגד, את השאר תשאיר לנותני ההרשאות, כוח"ט, שרגא > השתתפו > שיחה > כ"ה באלול ה'תשפ"ב > 00:14, 21 בספטמבר 2022 (IDT)
אם @מצב רוח מתכוון לעסוק באופן שוטף בייבוא, אני מוכן להתנדב להדריך אותו. שמש מרפא (שיחה) 20:05, 22 בספטמבר 2022 (IDT)
אשמח מאוד מצב רוחשיחה • כ"ו באלול ה'תשפ"ב • 20:07, 22 בספטמבר 2022 (IDT)
אם כך אני Symbol support vote.svg בעד. שמש מרפא (שיחה) 20:19, 22 בספטמבר 2022 (IDT)