המכלול:בקשות ממפעילים

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מהביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חבר המכלולאים יימחקו.

בקשות מחיקה

דפים למחיקה מהירה (באמצעות תבנית {{למחוק}}):
Symbol oppose vote.svg נגד לא מן נהמנע שחוקי אה"ע הושפעו מחוקים שנמסרו אף לב"נ, כמבואר ברמב"ן וישלח, וראה בפנים. --שמש מרפא (שיחה) 02:19, 2 במרץ 2021 (IST)
Symbol support vote.svg בעד עצם שם הערך משקף את טענת הכפירה, לדעתי עדיף למחוק, ולהוסיף פיסקא המתמצתת את הנושא וההשקפה היהודית בערך חוקי חמורבי. איכא מאן דאמר (שיחה) 23:19, 2 במרץ 2021 (IST)
אינני מוצא בעיה בשם הערך ולא בתוכנו. למרות שאני מסכים שיש שם עדיין מה לשפץ ולהרחיב (אולי עוד יעזרני ה', יש ברשותי עוד חומר רב להרחיב בנושא) לגוף הענין הזכרת שני הדברים יחד איננה סיבה למחיקה, במיוחד כשמדובר בטענה נפוצה במיוחד בעולם החילוני והאקדמי למרות שהטענה נופצה לחלוטין גם מבחינה אקדמית. מקוהשיחה • י"ט באדר ה'תשפ"א 00:02 (IDT)

בקשות חסימה / הסרת חסימה

בקשות הגנה / הסרת הגנה

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מהצוות הטכני לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף המכלול:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף / העברת קובץ

בקשות אחרות

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים

בקשת הרשאות

ניתן לבקש כאן מהביורוקרטים את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית (רק מנטרים יכולים לבקש הרשאה זו עבור מכלולאי), מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, והרשאות נוספות שהביורוקרטים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בהמכלול:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על הביורוקרטים.