שיחת משתמש:אל תקראו

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Movicon-regards.gif
שלום אל תקראו, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך לגשת:

כדאי מאד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


--יהודהשיחה • כ"ח באב ה'תשע"ח 18:29, 8 באוגוסט 2018 (IDT) נ.ב. אשמח אם תסביר בדף המשתמש את הסיבה לבחירת השם הזה.--יהודהשיחה • כ"ח באב ה'תשע"ח 18:30, 8 באוגוסט 2018 (IDT)

תוכנית T4

שלום לך!
הערך הנ"ל שייבאת זקוק לעוד סינון מסויים, אתה יכול להיעזר בסקריפט "סימון מילים חשודות" (מומלץ לשימוש בערכים ארוכים שאפשר בטעות לפספס בהם מילים בעייתיות) שנמצא בתפריט הצד בסוף החלק הראשון של התפריט. (לא כל מה שהסקריפט צובע זה בעייתי).
תודה על תרומתך למכלול!
מוטיאל (שיחה) 16:48, 9 באוגוסט 2018 (IDT)

תוסף ייבוא

סמל המכלול גמרא 2.PNG
שלום ,

תודה על תרומתך למכלול ועל ייבוא הערכים מוויקיפדיה. על מנת להקל את מלאכת הייבוא, הוגדר שהוא יהיה באמצעות תוסף הייבוא המיוחד, המאפשר לייבא ולסנן בקלות ובמהירות.

הסבר מפורט על השימוש בתוסף ניתן למצוא כאן, את התוסף ניתן להוריד בקישור הזה.

--יוסף (שיחה) 23:19, 27 באוגוסט 2018 (IDT)

בקשה

כשאתה עורך ערכים בצורה משמעותית נא הכנס לקטגוריה: ביקורת עמיתים לאחר המבצע קל לעשות את זה על ידי לחיצה על ה"+" שבתחיתי השורה, וכתיבה ידנית של המילים "ביקורת עמיתים לאחר המבצע" (יש השלמה אוטומטית). יישר כוח.--יהודהשיחה • כ' באלול ה'תשע"ח 11:01, 31 באוגוסט 2018 (IDT)

ביצעתי, תודה על ההערה. אשמח לקבל הערות נוספות, אני חדש בתחום (גם בויקיפדיה לא ערכתי...) אל תקראו (שיחה) 22:00, 3 בספטמבר 2018 (IDT)
ישר כוח, אני לא רוצה להיות "נודניק" אבל נראה לי שזה מיותר. אין עניין להציג את ההשקפה בהדגשה, אנחנו לא כותבים טורים בעיתון חרדי שנדרשת כתיבה המבטלת את הדיעות השליליות אלא רק מציגים את המידע. המשפט "קשה להתעלם מהגיחוך בנרטיב אשר על גביו חונכו דורות במדינת ישראל" מביע זילזול בדיעה של "אנחנו לא כצאן לטבח" אבל לא מוסיפה מידע הקשרו במישרין לנושא. יותר נכון לכתוב את זה בסעיף נפרד

7. גם חיילים גויים נהרגו במחנות השמדה- לאור העובדה כי למעלה מ-3,300,000 חיילים רוסיים נרצחו במחנות שבויים. מדוע הלכו החיילים (לא אזרחים), החסונים והנחושים, כצאן לטבח?! נראה שבאמת לא יכלו להתגונן מול הצבא הגרמני.--יהודהשיחה • כ"ה באלול ה'תשע"ח 22:59, 4 בספטמבר 2018 (IDT)

תודה, אתה צודק, פשוט אני עדיין באמצע עריכה של ערך זה (גם עכשיו), ורק שמרתי עקב טראומה (...) מפעם אחת בה המחשב נתקע והעבודה אבדה בתהום הנשייה... אכן זהו ניסוח לא סופי ואתקן אותו לפי הערתך.

נ.ב. אתה לא נודניק, ואשמח לקבל הערות נוספות (נראה שאתה מנוסה בתחום). תודה רבה. אל תקראו (שיחה) 23:21, 4 בספטמבר 2018 (IDT)

כתוב על עצמך

Oxygen15.04.1-scribus.svg
שלום אל תקראו,

תודה על כתיבתך במכלול. לרשותך עומד דף משתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים, או להוסיף תיבות משתמש,
באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף אל תקראו. יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כמכלולאי מן המניין.

שרגא • נר נשמה • שיחה  •  כ"ה באלול ה'תשע"ח • 14:18 (IDT)

נ.ב. יהודה הוא אכן מאוד מנוסה בתחום, הוא השריד הכמעט יחיד של דור המייסדים של המכלול, נ.ב. 2. בדף המשתמש שלך תוכל להסביר גם מדוע "כן תקראו"... בברכה, שרגא • נר נשמה • שיחה  •  כ"ה באלול ה'תשע"ח • 14:18 (IDT)\
סליחה על העיכוב - כפי שכתבתי אין לי מחשב נגיש בבית. אבל בסוף ביצעתי את עצתך... אל תקראו (שיחה) 20:28, 20 בספטמבר 2018 (IDT)

גבורה התנגדות

תודה על תרוומך למכלול, ותודה רבה על הדף משתמש המרגש והכנה שכתבת, שים לב לערך התנגדות יהודית בשואה וראה הוא הוא רלוונטי לערך שאתה יוצר, בברכה ובהוקרה רבה--יוסף (שיחה) 18:08, 8 באוקטובר 2018 (IDT)

תודה על התודה. ולעניין הערך שהפנית אליו - הוא אכן יכל להיות קשור, אך למרות אורכו הרב, הוא מתעלם כמעט לחלוטין מהגבורה שאינה לחימה. כמה שחיפשתי בויקיפדיה/המכלול - לא מצאתי כמעט תוכן על כך. אגב - גם במרחבי האינטרנט לא מצאתי כמעט תוכן על כך.

אני מקווה לכתוב עם הזמן לכתוב ערך נרחב על כך (ולכן אני גם כותב זאת כערך נפרד). אשמח מאוד להפניות לתוכן מבוסס בנושא. תודה רבה! אל תקראו (שיחה) 20:57, 9 באוקטובר 2018 (IDT)

גיור מונח

המונח "נשים הרות"/בהריון" אינו בעייתי, ניתן לעדן ל"נשים מעוברות", "נשים לפני לידה" זה לא אנציקלופדי, בברכה, שרגא • נר נשמה • שיחה  •  ט"ו בחשוון ה'תשע"ט • 20:48 (IDT)

תודה על ההערה, אחרי הכל אתה בעל נסיון יותר ממני. אני נהנה רק לראות איך בודקים כל שינוי - מסתבר שלא רק שלי... - זה גורם ש"המכלול" יהיה כשר, מקצועי ואיכותי יותר. אל תקראו (שיחה) 21:53, 23 באוקטובר 2018 (IDT)
בבקשה, אכן בודקים כל שינוי של כל משתמש (בל"נ) ואכן בעזרת ה' ובעזרתך ובעזרת כולנו המכלול יהיה כשר, מקצועי ואיכותי יותר, לשירותך בכל נושא במכלול, שרגא • נר נשמה • שיחה  •  ט"ו בחשוון ה'תשע"ט • 22:02 (IDT)

הסרת תמונה

ראה את עריכתי אחריך כאן והשתדל שלא יקרה שוב, איננו יכולים להרשות לעצמנו לפספס... בברכה, שרגא • נר נשמה • שיחה  •  י"ג בכסלו ה'תשע"ט • 20:43 (IDT)

מוזר לי שנטפרי הרשו לזה לעבור... בברכה עורך תורני

שרגא, עורך תורני: אני מתנצל בכל אופן, אם כי יש לציין, שבערך המקורי בויקיפדיה התמונה היתה חסומה ע"י נטפרי - בוודאות - והסתמכתי על זה (כבר בויקיפדיה עברתי על הערך לסנן אותו). אבל בכל אופן כנראה שהייתי צריך להיזהר יותר. אל תקראו (שיחה) 21:42, 20 בנובמבר 2018 (IST)

אשריך!

תודה עצומה על הערך גבורה יהודית בשואה שנערך בצורה מקיפה ואיכותית. אם רק בשביל זה נוצר המכלול דיינו (-לתקן עיוות היסטורי של שנים). מלאך (שיחה) 12:43, 27 במרץ 2019 (IST)

כנ"ל לגבי הערך טיוטה:נזקי הטכנולוגיה, חזק וברוך ! מלאך (שיחה) 19:50, 4 ביוני 2019 (IDT)

יבוא

סמל המכלול גמרא 2.PNG
שלום אל תקראו,

תודה על תרומתך למכלול ועל ייבוא הערכים מוויקיפדיה. על מנת להקל את מלאכת הייבוא, הוגדר שהוא יהיה באמצעות תוסף הייבוא המיוחד, המאפשר לייבא ולסנן בקלות ובמהירות.

הסבר מפורט על השימוש בתוסף ניתן למצוא כאן, את התוסף ניתן להוריד בקישור הזה.

דויד (שיחה) ד' בניסן ה'תשע"ט 18:03 (IDT) בנוסף, צריך לוודא שהערך לאחר היבוא במכלול יצא בסדר - מאד כדאי להשתמש בכפתור "בדוק מילים חשודות" הנמצא בצד ימין במכלול, ולהשתמש בתבנית:תמונה חילופית ובתבנית:סינון, או לחילופין בכפתורים "אשף תבנית סינון" ו"תבנית הסרת תמונה". קרדיט חשוב מאד - והאשף עושה אותו אוטומטית. דויד (שיחה) ד' בניסן ה'תשע"ט 18:03 (IDT)

אני בימים אלו עסוק מאוד (ואין לי מחשב נגיש בבית), אבל בעז"ה אני אנסה להשתמש בתוסף בהמשך.

ממש תודה רבה. כשיש לי מעט זמן לעבוד על המכלול, אין כל כך זמן "לחפור" באפשרויות ובהדרכות, ולכן זה אני שמח מאוד בהערות. תודה!

אל תקראו (שיחה) 22:30, 8 באפריל 2019 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית

Nuvola apps korganizer.svg שלום אל תקראו,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "המכלול:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך במכלול – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בעזרת השם, בעתיד יוענק לבעלי ההרשאה את היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", בברכה.