שיחת משתמש:עם סגולה

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Movicon-regards.gif
שלום עם סגולה, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך לגשת:

כדאי מאד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


אומר מעטשיחה • כ"ג בכסלו ה'תשע"ח • 17:04, 11 בדצמבר 2017 (IST)

מכלולזציה

שלום עם סגולה ותודה עת תרומתך המשובחות והשקולות, ראיתי ששמת לב לנוהג לחתום בדף השיחה, תן דעתך גם לנוהג ההזחה הנהוג בדפי השיחה. תיקנתי אחריך ראה כאן --יוסף (שיחה) 21:56, 25 במרץ 2018 (IDT)

ראיתי. תודה על ההדרכה. עם סגולה

חתימה

שים לב שנהוג לחתום בדפי שיחה על ידי ~~~~. אתה יכול לשנות את החתימה לחתימה עם תאריך עברי בהעדפות>פרטי המשתמש. תראה שם.--יהודהשיחה • י' בניסן ה'תשע"ח • 11:11, 26 במרץ 2018 (IDT)

כתוב על עצמך

Oxygen15.04.1-scribus.svg
שלום עם סגולה,

תודה על כתיבתך במכלול. לרשותך עומד דף משתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים, או להוסיף תיבות משתמש,
באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:עם סגולה". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כמכלולאי מן המניין.

יהודהשיחה • י"א בניסן ה'תשע"ח • 09:58, 27 במרץ 2018 (IDT)

דיווח על תוכן

יישר כוח על העזרה. להבא ראוי שתתן קישור לערך הנידון למשל אליהו הנביא--יהודהשיחה • כ"ג בניסן ה'תשע"ח • 11:30, 8 באפריל 2018 (IDT)

תיוג

כדי לתייג אותי (או כל משתמש אחר) יש להכניס לתוך {{א}} את שם המשתמש שלו, כמו שנראה בדף המשתמש. לכן אצלי זה "יהודה 1" אם אתה רוצה שתוצג מילה אחרת יש לכתוב אותה אחרי הקו האנכי (|). כגון אצלי {{א|יהודה 1|יהודה}}--יהודהשיחהבואו נבנה את המכלול ביחד • ל' בניסן ה'תשע"ח • 09:53, 15 באפריל 2018 (IDT)

יישר כוח

קראתי את דף המשתמש שלך. ואני מסכים עם זה. אני לא יכול לעזור לך כל כך בגלל שאני יכול לייבא רק ערכים שאין עליהם שום שאלה. אני אכן התחלתי לייבא בעיקר את ערכי החול. אבל בהם יש הרבה בעיות בעיקר בעריכות האסטרונומיה שבהם התעסקתי. אם יש ערך אסטרונומיה שקיים היום במכלול הוא בדרך כלל ייבוא שלי. כעת המעטתי בייבוא כדי להתעסק בעיקר בהשבחת הערכים הקיימים. בכלל בתקופה האחרונה התמעטה הפעילות במכלול. אני מקווה שיחזור למצב תקין בעתיד הקרוב. אני ממליץ לך לא להיות רשום כעורך אספקלריה. כך תראה ערכים נקיים יותר. ואם תרצה לתקן, תעיר בדף השיחה של הערך או בדיווח על תוכן לא הולם.--יהודהשיחהבואו נבנה את המכלול ביחד • ה' באייר ה'תשע"ח • 19:50, 19 באפריל 2018 (IDT)

אם את הלא זוכר מה זה עורך אספקלריה תיכנס להעדפות>אספקלריה ותסמן "מהדורה בסיסית" כמו כן תמחק את הסימון מ"כלי עריכת אספקלריה". שוב בעניין היבוא אני לא יכול כעת כי אין לי מספיק זמן כעת רק בבין הזמנים ולכן גם אם אייבא זה רק ערכים ללא שאלות.--יהודהשיחהבואו נבנה את המכלול ביחד • ה' באייר ה'תשע"ח • 20:01, 19 באפריל 2018 (IDT)
Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח! על הדברים המאירים שכתבת בדף שלך. כל ערך שתרצא שייבוא תוכל לבקש אותו בדף זה--יוסף (שיחה) 04:55, 20 באפריל 2018 (IDT)
גא"ם עידו (שיחה) 08:42, 20 באפריל 2018 (IDT)

עמוס

Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח!. עדיף להמנע מתקצירים שעלולים לפגוע במשתמשים בעלי דעות אחרות. (ודי לחכימא ברמיזא). כמו כן כדאי שתשים לב לעריכות אחריך. כאן תיקנתי תקלדה של המילה כביכול.--יהודהשיחהבואו נבנה את המכלול ביחד • כ"ד באייר ה'תשע"ח • 09:31, 9 במאי 2018 (IDT)

ראשית תודה לך יהודה 1 ולעידו על התודות. ובקשר לתקציר, להוי ידוע שכתבתי זאת ללא שום שמץ סרקזם. והתכוונתי שכאן אין ויכוח שזה לא צריך להיכנס למהדורה, כי העריכה הקודמת פגומה גם בהיבט כללי, חוץ מתוכנה הלא ראוי (בלשון המעטה). עם סגולה (שיחה) 09:37, 9 במאי 2018 (IDT)

באתי לעזרתך

ראיתי את הערתך (הצודקות יש לומר) בדף שיחתך. עד שיוקם דף כזה לבקשות לייבוא, (אולי כבר יש), תוכל לכתוב את הערכים שברצונך לייבא בדף שיחתי ואשתדל מדי פעם לייבא מויקיפדיה. בברכה בן-ימין (שיחה) 15:35, 9 במאי 2018 (IDT)

יישר כח לך על הצעת העזרה והאיכפתיות. כפי שתראה את תגובתו של יוסף, זה כבר קיים בדף זה. עם סגולה (שיחה) 15:53, 9 במאי 2018 (IDT)
דף המשתמש הוכחל. עידו (שיחה) 18:33, 9 במאי 2018 (IDT)
Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח! עם סגולה (שיחה) 19:04, 9 במאי 2018 (IDT)
בשמחה. לידעתך, תיוגים שנעשו לאחר חתימה אינם נשלחים. אם ברצונך שהתיוג ישלח תצטרך לחתום שנית... בן-ימין (שיחה) 23:31, 9 במאי 2018 (IDT)

קרדיט

לעניות דעתי, אין צורך כרגע להוסיף ידנית {{קרד}} לכל ערך המיובא מויקיפדיה, פשוט חבל על הזמן, מספיק שכתוב בתקציר ייבוא וכו' ובסוף כל דף במכלול, יישר כוח על הכל !!! .---שרגא • נר נשמה • שיחה  •  ז' בתמוז ה'תשע"ח • 12:04 (IDT)

לכאורה הצדק עימך הרב שרגא עם סגולה (שיחה) 12:12, 20 ביוני 2018 (IDT)

ייבוא

כל זה חסום ? ---שרגא • נר נשמה • שיחה  •  י"ג בתמוז ה'תשע"ח • 21:52 (IDT)

שרגא אכן. אבל אוכל לפתוח אחד מהם לצורך העניין אם זוהי האופציה היחידה ליבוא נורמלי. עם סגולה (שיחה) 22:00, 25 ביוני 2018 (IDT)
אז אנוכי הקטן, מתכבד לכבד אותך לפתוח אחד מהם לצורך העניין... בהצלחה רבה ! ---שרגא • נר נשמה • שיחה  •  י"ג בתמוז ה'תשע"ח • 22:02 (IDT)

רד בול בשבילך !

35px על הערנות התמידית...
על הייבוא, הסינון, והניסוח התורני,
בקיצור - תודה על הכל ! ירבו כמותך בישראל !
(נ.ב.אם אתה מעונייין להחליף לXL או BLU מצורף פתק החלפה...פשוט מצאתי רק רד בול... )
שרגא • נר נשמה • שיחה  •  כ"א בתמוז ה'תשע"ח • 13:41 (IDT)

בקשת ערכים

אשמח אם תכתוב ערכים שחסרים לך בהמכלול:בקשת ערך אם הם חסומים לך ואתה לא יכול לייבא. נראה לי שכעת אין כל כך ערכים שנצרכים באמת והייבוא הוא רק כדי לעבור לשלב שבו לא נזדקק עוד לויקיפדיה כי הכל יהיה כבר במרחב הערכים כאן. אם יהיה חסר עדיין יוכלו ליצור אותם אחר כך. לכן כעת אני חושב שכדאי שכל ערך שחסר כאן יהיה עליו בקשה וכך נדע במה לטפל ראשון.--יהודהשיחה • י"ט באב ה'תשע"ח 13:05, 31 ביולי 2018 (IDT)

יהודה 1בעיקרון אני יכול לייבא כל ערך שאני רוצה עם ההרשאה (ואיני נמנע מזה, כיון שזה הדרך היחידה שלי להשתתף ביבוא). אבל כשערך הופך לערך טיפול איני יכול לייבא בלי למחוק את הדף, דבר שרק מפעיל יכול לעשות כמדומני. אגב, אני חסום בנתיב, וככל הנראה פורום לתורה פתוח לי, אלא שעלי לשלוח להם בקשה לכך (חשבתי שששלחת קישור לפורום אוצר החכמה, וזה הם לא פוחתים גם אם מבקשים. עם סגולה (שיחה) 13:09, 31 ביולי 2018 (IDT)

ירושלים

למעשה לדעתי יש להפרידה לשני ערכים וכמו שכתבתי בתבנית השכתוב שהצבתי. את הערך בתור היחס היהודי לירושלים יש לכתוב אצלנו מחדש ואילו את היחס החילוני יש לכתוב בנפרד על פי הערך מויקיפדיה (עם ההסתייגויות הנדרשות). אלא שנראה לי שזה עתיד לחכות לשלב השני או השלישי. לעת עתה כדאי רק לשיםאת התבניות הדרושות ולהמשיך הלאה או במקרה שיש עריכה שודאי נכונה לערוך לבד. יישר כוח.--יהודהשיחה • כ' באלול ה'תשע"ח 11:43, 31 באוגוסט 2018 (IDT)

יחסי הכוחות דגל אגודה

שלום לך עם סגולה, בכוונה כתבתי בקצרה בערך 'יחסי הכוחות' כי כל אריכות תביא למגילת טענות ומענות שאיננה נגמרת, ציינתי רק ראשי פרקים ולדעתי די בזה. אבל כאן אכתוב לך כמה הבדלים: 1. בעלי תושבות שאינם אזרחים, מדובר ברבבות חרדים שעלו ארצה מחו"ל, הם מצביעים רק במקומיות ולא בארציות, רובם מתרכזים בירושלים. 2. ברוב הערים החרדיות הריצה משותפת, דגל+אגודה, שס+דגל, שס+אגודה, וכיוצא בזה. מה שמקשה מאוד מאוד לפלח. את תיכנס לדף שיחת טיוטה:יחסי הכוחות בין אגודת ישראל לדגל התורה תראה כמה קשה לפלח באופן מדוייק, ומעלה תמיד טענות ומענות כשכל צד טוען שהייצוג אינו זהה למציאות בשטח. ובזאת אתה מוזמן להצטרף למאמצים השיתופיים בדף ההוא, ולתרום מידיעותיך בענין. 3. יש חלק גדול (בין עשר לעשרים אחוז) מהקולות בבחירות הארציות שמגיעים מערים שאין בהם נציגות חרדית מסודרת, או שיש נציגות אחת לכולם, וכאן הפילוח הופך לכמעט בלתי אפשרי. 4. בערים בעלות ריצה נפרדת אחוזי המצביעים גדולים משמעותית [בבני ברק ג' קיבלה את אותו מספר קולות שקיבלה יהדות התורה לפני 3 שנים, ואילו בירושלים אגודה+דגל קיבלה כמעט 12,000 קולות יותר ממה שקיבלה יהדות התורה!!!] וזה מקשה על הפילוח ועל נתינת המשקל הנכון לכל עיר בבחירות הארציות. וכמובן שאז יש גם נידון האם אחוז המצביעים גדל בשתי המפלגות או רק אצל אחת מהם, וכו' וכו'. ניתן להוסיף בזה עוד ועוד. אבל נראה לי שגם אתה תסכים איתי שהדרך היחידה לכתוב בשלום ערך כזה היא לקצר בטענות ומענות אלו כמה שרק ניתן. עכ"פ אשמח אם תתרום לערך, לכה"פ בעיר בה אתה מתגורר, או לטבלת הסיכום הארצי שבדף שיחת הטיוטה הנ"ל. תוכל גם להשאיר מידע בדף השיחה ואחרים יכניסו פנימה לערך. בתודה מראש. --יעבץ (שיחה) 13:24, 17 בדצמבר 2018 (IST)

יעבץ היקר. תודה על התייחסותך. איני יכול להאריך כעת אבל בקצרה. כל טענה ענינית צריכה בהחלט להיכתב. לדוגמא הטענה שכתבת על כך שיש הרבה מצביעים בעלי זכות הצבעה במקומיות ולא בארציות צריכה להיכתב. למה לא? גם הכלל שכתבת שם שכל דבר צריך להיכתב בדף השיחה ורק לאחר מכן בערך עצמו (בטויטה) לענ"ד מנוגדת לכללי הכתיבה השיתופיים. כל דבר צריך להיכתב, בתנאי שהוא עובדתי ונתמך במקורות. אם משהו לא נכון, דינו למחיקה על ידי שאר המכלולאים. זו כתיבה שיתופית. ואם הדבר יוביל לויכוחים, חזקה על הכותבים שיעשו זאת ברוח טובה. זו דעתי וכמובן רשאי כל אחד לחלוק עלי. עם סגולה (שיחה) 13:47, 17 בדצמבר 2018 (IST)
באופן כללי מסכים איתך, הכלל שהצעתי שם היה רק לגבי פרשנות ולא לגבי עובדות. תחשוב מה יקרה אם כל צד יטען טענות ענייניות אבל ינסה בהחלט לדאוג שהטענה הענינית שלו תהיה האחרונה הבולטת והמודגשת ביותר, זה פתח לקבירה מוחלטת של הערך. מוטב לכתוב ערך על נתונים בלבד, ואז ישתתפו בזה כולם ברוח טובה. לדעתי התוצאה הסופית תהיה טובה יותר. ולגבי ה'חזקה', ע"ע הפילוג בסיעת יהדות התורה שלבסוף נאלצה הוועדה הרוחנית לחסום אותו, וע"ע בדף השיחה בערך גיוס בני ישיבות. --יעבץ (שיחה) 13:55, 17 בדצמבר 2018 (IST)

יידיש

סגול יקירי, תודה רבה על הגהתך המהירה לשפת היידיש הקלוקלת שלי, ככה לא אנחל בושות. לויפ בכוחך זה והושעת את המכלול. עמוס חדד (שיחה) 11:24, 4 בינואר 2019 (IST)

בדוק עריכות אוטומטי

Nuvola apps korganizer.svg שלום עם סגולה,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "המכלול:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך במכלול – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים, בברכה.

--המכון (שיחה) 01:16, 30 בינואר 2019 (IST)

סימן טוב ומ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! , זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו. שמחים בהיותך בדוק עריכות, תבורך מפי עליון והמשך לעזור לנו ולמכלול ולכל ישראל. בידידות. עמוס חדד (שיחה) 08:52, 30 בינואר 2019 (IST)

יישר כח עמוס חדד, ותודה לכולכם על האימון עם סגולה (שיחה) 09:24, 30 בינואר 2019 (IST) וכמובן גם למוטיאל היוזם... עם סגולה (שיחה) 09:26, 30 בינואר 2019 (IST)

מנטר

Magnifying glass icon mgx1.svg
שלום עם סגולה,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"מנטר/ת". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "המכלול:מנטר".

ההרשאה מעניקה לך את היכולות הבאות:

  • שימוש בסקריפטים המיועדים למנטרים בלבד.
  • יכולת להבחין בין "עריכות בדוקות" לעריכות לא-בדוקות בדף השינויים האחרונים, ברשימת המעקב ובדפי השוואה בין גרסאות.
  • סימון עריכות של אחרים כבדוקות במערכת בקרת השינויים.
  • שחזור מהיר של דפים (מומלץ להיעזר גם בגאדג'ט שמאפשר להכניס תקציר לשחזור).
  • צפייה ברשימה של דפים שאינם במעקב (כלול בהרשאת "בדוק עריכות אוטומטית").
  • יכולת לראות את מספר העוקבים אחרי כל דף (דרך הקישור "מידע על הדף" מתיבת הכלים). ללא הרשאת מנטר או "בדוק עריכות אוטומטית", ניתן לראות את מספר העוקבים רק כשיש לפחות 30 עוקבים, אחרת מופיע "פחות מ-30" בלי המספר המדויק.

בברכה,--המכון (שיחה) 00:58, 25 באפריל 2019 (IDT)

ברוך שובך

Movicon-regards.gif
שלום עם סגולה, וברוך שובך למכלול!


מבכירי המכלולאים מעידן המרתון וההקמה, זה זמן רב שלא זכינו לראותך במרחבי במכלול! כעת אתה שוב איתנו!

תודה רבה (דווקא הפצעתי עם עריכות לפני חנוכה. אבל בנושא עם פחות ריחות הנודפים למרחק...)--עם סגולה (שיחה) 20:15, 5 בינואר 2020 (IST)