רוני בר-און

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
רוני בר-און
לידה 2 ביוני 1948 (גיל: 73)
תל אביב, ישראל
מדינה ישראלישראל  ישראל
השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים
סיעה הליכוד, קדימה
שר האוצר ה־22
4 ביולי 200731 במרץ 2009
(שנה ו־38 שבועות)
שר הפנים ה־23
4 במאי 20064 ביולי 2007
(שנה ו־8 שבועות)
שר המדע והטכנולוגיה ה־19
18 בינואר 20064 במאי 2006
(15 שבועות ויומיים)
שר התשתיות הלאומיות ה־19
18 בינואר 20064 במאי 2006
(15 שבועות ויומיים)
חבר הכנסת
17 בפברואר 20035 בפברואר 2013
(10 שנים)
כנסות 16-18
היועץ המשפטי לממשלה ה־10
10 בינואר 199712 בינואר 1997
(3 ימים)

רוני חיים בר-און (נולד ב-2 ביוני 1948) הוא משפטן ישראלי ובעבר פוליטיקאי, לשעבר חבר הכנסת מטעם מפלגות הליכוד ו"קדימה", שר בממשלות ישראל ויושב-ראש ועדת החוץ והביטחון. סגן אלוף במיל' וכיום דירקטור במספר חברות ענק ציבוריות.